Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lijepo je krenula ova priča sa IPKO.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Stavio nalog na 1.generaciji prije točno 17 minuta.Dok to ode do Londona,a onda nazad..biće valjda…
biće…[smiley2]

pa kad si svima rekao, plavi.. ja sam pokusavao s malim nalozim al sve neki siledzije nece pustiti ni 10 komada ispred sebe, reko ko vas …oso gdje su ljudi finiji[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

slažem se sa mišljenjem da cemo danas vidjet vrhove najlikvidnijih dionica.[smiley7]

Moderatora treba zabranit!!!

Opet strašan promet danas.

No respect


pa kad si svima rekao, plavi.. ja sam pokusavao s malim nalozim al sve neki siledzije nece pustiti ni 10 komada ispred sebe, reko ko vas …oso gdje su ljudi finiji[smiley2]

Molim bez vrijeđanja kupaca dionice TOZ-R-A.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Evo, danas smo vidjeli vrhove cijena najlikvidnijih dionica.

Evo jos jedan krivi navod kolege Mreicha[smiley1]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

A gdje je zapelo sa odobravanjima danas? [smiley10]

Vidim da stoje postovi više od sat i pol.

No respect


A gdje je zapelo sa odobravanjima danas? [smiley10] Vidim da stoje postovi više od sat i pol.

Pa i moderatori imaju pravo na ručak s tajnicama i na slatko poslije ručka [smiley11].
Etto, danas se odužilo.

Pessimism Is Your Friend


SLK:

A gdje je zapelo sa odobravanjima danas? [smiley10] Vidim da stoje postovi više od sat i pol.”

Pa i moderatori imaju pravo na ručak s tajnicama i na slatko poslije ručka [smiley11].
Etto, danas se odužilo.

… [smiley11]

No respect

Pokušaj štopanja rasta cijene ATPL………..u jednom danu povećan broj naloga na prodaju za 1000 kom, te je sada omjer k, p 3:1

Da mi je znat kak će zaustavit rast BDI indexa !?

[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Izašlo FI za 3Q za LEDO u 12.58 …[smiley2][smiley2][smiley2]
Vidi na Mostichu[smiley7]

Pessimism Is Your Friend

New Report

Close