Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pratite malo prvih 10 dioničara npr. kod JDPL ili neka druga kako veliki izlaze
zahvaljujući prevelikoj likvidnošću tržišta zbog love od HT-a.
Malo je ovo neprirodno.
[smiley2][smiley2]

pratim, kako ne bih. no, da sam se time vodio nikad ga ne bih kupio [smiley11]

inače, ponuđeno lijepih 1036 komada na cijeni ispod današnje prosječne. da vidimo tko će ga pokupiti. i da li će.

ispravak 2.171

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


dionice u rastu, brokerske kuće u padu, nikako na dobro

Heh … gledam malo postove na pbz investor i izgleda da se previše ljudi natrpalo u PBZ birtiju pa više nitko ne može do šanka. [smiley7]

Pogle ti našu Zvijezdu, sve se lijepo raščistilo, 1,9 milja prometa.
Lijepi temelji za rast kako bi se dosegnulo ostale Todine dionice fundamentalno gledajući.
Svašta nešto.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ima u toj državi koji broker kojeg možeš dobit,,dansa sam ih zvao 5 i svi u komi….hevim ti ht i ovo kad ne mogu trgovat kad ja hoću

Tek danas su novci od povrata snažno grunuli na tržište.
Nadam se da se nisu ispucali za jedan dan. Treba nam bar jedan ovakav tjedan.


Dali vam radi PG??? Meni sada javlja grešku pri logiranju ” NEUSPJEŠNA PRIJAVA Pogrešno korisničko ime ili zaporka ” Normalno ,podaci koje unosim su točni pa mi nije jasno… Inaće ,baš sam planirao dati nalog a sad opet čekanje do sutra ,čini se… Evo sad proradilo (15:29)

Meni je isto par puta tako,pa sam se prijavio….

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

leda:

Pratite malo prvih 10 dioničara npr. kod JDPL ili neka druga kako veliki izlaze
zahvaljujući prevelikoj likvidnošću tržišta zbog love od HT-a.
Malo je ovo neprirodno.
[smiley2][smiley2]”

pratim, kako ne bih. no, da sam se time vodio nikad ga ne bih kupio [smiley11]

inače, ponuđeno lijepih 1036 komada na cijeni ispod današnje prosječne. da vidimo tko će ga pokupiti. i da li će.

ispravak 2.171

probao ja malo uhvatit al ovi u pbz-u su bili na kraju izgleda na rezervi pa nisam uspio[smiley3]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

…To te ja pitam! Danas zovem brokera….da mi pomogne u dilemi- do kada ovo ludilo traje.
Rekao je da imaju tisuće- tisuće……. naloga….!!!! Sad stvarno mislim- da će ovo ludilo potrajati još jedno vrijeme.
Rekao je da će još potrajati dugo dok se situacija ne sredi . Koliko dugo…..Ne zna dugo …danima, tjednima!?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Isto se meni događa sa PG,više se ne mogu ni ulogirat,a kako onda zadati nalog,koma.
Zatražio sam da mi prebace dionice na slobodnu dispoziciju,finish.

Čestitke svim trejderima i želim im još mnogo ovakvih dana !!!!

Gledam promet danas i ovo izgleda kao da je i naš Joe Sixpack, iliti Štef Cviček odlučio nekaj ozbiljnega uplatiti u humanitarne svrhe [smiley1][smiley1][smiley1]

Kupujem samo onda kad u ljekarnama nestane probiotika, normabela i pelena za inkontinenciju


…To te ja pitam! Danas zovem brokera….da mi pomogne u dilemi- do kada ovo ludilo traje. Rekao je da imaju tisuće- tisuće……. naloga….!!!!

Za kupnju ili prodaju??[smiley2]


Isto se meni događa sa PG,više se ne mogu ni ulogirat,a kako onda zadati nalog,koma. Zatražio sam da mi prebace dionice na slobodnu dispoziciju,finish.

Ja još glumim strpljivog,mada iznos koji tamo držim je neznatan…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

meni PG radi.. sporo no eto danas sam zbog njihove sporosti kupio po 460 umjesto 466.. ja zadovoljan, jedino da jos malo smanje proviziju..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close