Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kaj netko treba novce za operaciju srca pa prodaje Dalekovod? Ako ne onda će mu svakako trebati operacija dok dođe na 5000 kn. A neće imati dovoljno para.[smiley2]

Pa ja mu dao 18-24 mjeseca za 5000 ali mislim da cu to morati korigirati na 12 mjeseci. [smiley2] Ako HDZ pobjedi to je po meni gotovo sigurno!

skype - ivek1234

Nesto razmisljam…………da nije pala bomba kod ZB brokera…………………………ATPL,INGR,VIRO,DLKV

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

I jos gledam ove pacijente koji izlaze iz VDKT a decki upravo na rucku kod Mesica…. [smiley1][smiley1]

skype - ivek1234

….sutra ujutro kupujem jednu nekretninu…želim ovjekovječiti ovaj povijesni trenutak na burzi !!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

ivek123:

Ima li netko da ima u portfelju DIOKI, DLKV i JDPL? Ako ima, svaka cast!!

evo,dobitna kombinacija ovih dana [smiley2]

Cini mi se da si zakasnio u JDPL….. ali svejedno da bi rijec rekao. [smiley2][smiley2]

skype - ivek1234

a lipo me prijatelj pita sinoć oću li mu pravit društvo danas do zg.[smiley6]uzeo bi “akcije”koje sam mislio ,ošli bi di na ručak ,prolistali bi plavi oglasnik ako bi bilo vrimena [smiley2][smiley11]…ovako kupio nisam ništa, ručat nemam volje……ništa nemam volje[smiley16]…..idem malo prileć


I jos gledam ove pacijente koji izlaze iz VDKT a decki upravo na rucku kod Mesica…. [smiley1][smiley1]

Neko se valjda zadovoljl s mrvicama!!!
tek ono najbolje slijedi
[smiley2]


Cini mi se da si zakasnio u JDPL….. ali svejedno da bi rijec rekao. [smiley2][smiley2]

ma da,bilo mi je skupo 715kn na asku u četvrtak(postavio sam se na 705kn jer HAAB je imao običaj pred zatvaranje poklopiti kupnju što u četvrtak nije učinio,a u petak je) pa sam onda morao loviti u petak oko 800. fazan je bio preaktivan na threadu o jdpl pa je cijena poludila [smiley2][smiley2]

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju

preko 145 milja prometa bez HTa i CROBEX na 1,91%.
crazy croats [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


preko 145 milja prometa bez HTa i CROBEX na 1,91%. crazy croats [smiley2]

Što se brineš?
Ima love za još par dana ovakvog napucavanja.
Ipak je danas tek prvi dan za kupnju sa ostatkom od HT-a.
A onda bumo videli[smiley4][smiley4][smiley4]

Mogao bi još Sanader da izgubi izbore zbog burze.
Puno je još do izbora a para će ponestati za par dana a onda???
Pratite malo prvih 10 dioničara npr. kod JDPL ili neka druga kako veliki izlaze
zahvaljujući prevelikoj likvidnošću tržišta zbog love od HT-a.
Malo je ovo neprirodno.
[smiley2][smiley2]

Dali vam radi PG???

Meni sada javlja grešku pri logiranju ”

NEUSPJEŠNA PRIJAVA
Pogrešno korisničko ime ili zaporka

Normalno ,podaci koje unosim su točni pa mi nije jasno… Inaće ,baš sam planirao dati nalog a sad opet čekanje do sutra ,čini se…

Evo sad proradilo (15:29)

dionice u rastu, brokerske kuće u padu, nikako na dobro

New Report

Close