Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ComLine brokeri izvrsavaju naloge u roku od najvise par minuta.

I ja sam kod njih, sad mi je problem kaj moraš novce uplačivati preko Hypa i onda čekaš jedan dan da ti lova sjedne, ali inače su OK

na DIOK se vidi nalog na prodaji na 1000 kuna [smiley11]

two bad....milosh dead

Budd:PG mrtva konstantno već danima. Tko je za tužbu? Već treći dan ne mogu zadati nalog ,mislio sam dokupiti HT i ULPL sve mi pobjeglo zbog njih. Što se tiče suda bolje ne počinji ,imam iskustva s pravosuđem ono je gore nego ovo na Prvoj generaciji . .Zato treba bježat iz PG što prije,dok se još stigne nešto uhvatiti.
[/quote]

a gdje bježat, gdje je bolje, jutros mi je fina lova pobjegla zbog neizvršenja naloga

Lijepo izgleda Ingra, preko 7 milja prometa, pritisak prema gore.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kada će početi kapitaliziranje dobiti?
Zna li netko?[smiley4][smiley4]

zaba brokeri podignite slušalicu već jednom ,nevjerovatno od otvaranja burze na tri broja da se niko nejavlja[smiley5][smiley5]…….vjerovatno kad se se povlašteni nakrcaju onda će te biti dostupni……….nema problema ,!%&/[smiley15]

Zar već nije počelo ?
Kad netko toliko kupuje , oni koji prodaju očito kapitaliziraju dobit.
Da bi svi muževi mogli varati žene u tome moraju učestvovati i sve žene…….

30-tak dionica sa prometom preko milijun kuna…nije loše, a još imamo 2h


Kada će početi kapitaliziranje dobiti? Zna li netko?[smiley4][smiley4]

2010-2011.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


zaba brokeri podignite slušalicu već jednom ,nevjerovatno od otvaranja burze na tri broja da se niko nejavlja[smiley5][smiley5]…….vjerovatno kad se se povlašteni nakrcaju onda će te biti dostupni……….nema problema ,!%&/[smiley15]

kapitaliziraju dobit [smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning

Fazane ja bi te iz tvog potpisa……pa da se i ja omastim[smiley2]

Ne znam kojeg vraga i pratim Burzu kad ne mogu trgovat.

No respect

New Report

Close