Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A zašto bježi prodaja na ZVZD[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Na DLKV borba oko kote 1900.

No respect

U Londonu ask HT-a na 405 kuna.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Budd:PG mrtva konstantno već danima. Tko je za tužbu?

Već treći dan ne mogu zadati nalog ,mislio sam dokupiti HT i ULPL sve mi pobjeglo zbog njih.
Što se tiče suda bolje ne počinji ,imam iskustva s pravosuđem ono je gore nego ovo na Prvoj generaciji .
.Zato treba bježat iz PG što prije,dok se još stigne nešto uhvatiti.

Prva generacija:
“Zbog velikog broja novih naloga, trenutno je onemoguceno zadavanje novih naloga. Molimo da probate malo kasnije
Nije moguće nastaviti sa postupkom otvaranja naloga. Odaberite “Povratak” da bi ste se vratili na prethodnu stranicu.”

mislim da je svagdje tako, ja se mučim sa zadavanjem naloga preko PBZa

London :

Bid Offer Volume High Low Last Close
76.00 77.80 20,750 76.50 74.20 74.70 on 12-Oct-2007
[smiley2]

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI

izgleda da cemo svi koji imamo vise od 1 transakcije mjesecno i preferiramo najnovije cudo zvano internet, morati imati osobnog brokera [smiley2] sramota.

I koga onda oni zele prevariti sa ovim strasilom na prodaji na 400?[smiley2]

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

ComLine brokeri izvrsavaju naloge u roku od najvise par minuta.

Sve dionice iz Crobexa u prosjeku puno jače grabe od T-HT-a al po iskustvu mogu reći da kad one uspore ili stanu T-HT će još grabiti prema svojim “realnim” razinama!

Kad je dobar vjetar i purani lete!

Meni ovo nije jasno, investor ne radi (zadavanje naloga) a koliko vidim i ostali online sustavi su u istoj situaciji … telefonom niti jednog brokera ne mogu dobiti … izgleda da ću primijeniti stari sustav cipelcuga …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

New Report

Close