Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jahhy: ” Žene kume,žene….onako poslovnjak..high heels… Mmstanic, zelis li reci da hr-sponzoruse, ovaj put u izdanju poslovnih kostima i skupih high heelsa, nakon prevaziđjenih kratko osisanih glava, zlatnih lančina u Mercedesima i Beemvejima, pa kasnije tajkuna i urbanih tatinih sinova prelaze na brokere i investitore, nize cinovnike HANFE i slicno drustvo? 😉 sounds nice[smiley2] ” Jep

pa ako je tebi do takvih žena tj. zvuči ti dobro onda neka ti je sa srećom prijatelju.


cbw: ” zasto je zatvoren atrgovina? ” http://www.zse.hr/wiki.php?sessionId=16e07f02b8f9ee807e45424dc84f120d&wiki=Holidays

kaj je trgovina zatvorena zbog bajrama?

“Please, God, Just One More Bubble.”


Lejzer: ” cbw: ” zasto je zatvoren atrgovina? ” http://www.zse.hr/wiki.php?sessionId=16e07f02b8f9ee807e45424dc84f120d&wiki=Holidays ” kaj je trgovina zatvorena zbog bajrama?

Aha

Dođite i hurdite....

onda “bajram mubarak olsum!”

“Please, God, Just One More Bubble.”


onda “bajram mubarak olsum!”

Mubarek kolega. Mubarak je bio predsjednik Egipta (ne znam jel jos uvijek)[smiley1]

počelo trgovanje i CRAL, je li netko ima ovu dionicu?

ovu dionicu sam uzeo, mislim, 1990 god kada se croatia airlines odijelio od JAT-a. To mi je bila prva dionica, čisto iz domoljublja sam je uzeo. Na kućnu adresu dobio originalne dionice, format A4, koje glase na donosioca, cijena im je bila 100USD. uh, kako se onda trgovalo,kad je dionica putovala poštom do vlasnika,a kako danas.

I prvi put vidim danas da se njom i trguje, čak imaju i rast od 13,64%[smiley1], do sada su bili stalno u gubicima, sada vidim po zadnjem izvještaju da su i u plusu nekih 30mil.

to jope:

pitam se dali one vrijede!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Baš zbrajam portfelj. Uspoređujem sa 19.5.2007. Četiri dionice u u odnosu na taj datum su mi u dosta debelom minusu.Jdos, Eig, Atln i Cror. Četiri na istom: Belje, KABA, HPDG i DDJH.Pa ako ovima dionicama nije vrijeme da porastu onda neznam kojima je. [smiley3]
O ovima u plusu drugi put. Sva sreća ipak je ukupno plus veći ali čekam ove gore spomenute.[smiley2]

glad za brodarima je i dalje velika. i dalje jašu munjevito. ATPL na 3.740, JDPL na 850. LPLH, TNPL i ULPL isto idu gore.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


onda “bajram mubarak olsum!”

što ti je to

dan je pametniji od noći

jel kome izvršavaju naloge u prvoj generaciji????????????

PG mrtva konstantno već danima. Tko je za tužbu?

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close