Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


za neke je bolje da ne mogu do brokera. bojim se da će biti opećenih na jadroplovu danas.

zasto mislis na jdpl?[smiley8][smiley8][smiley8]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

imam osjecaj da bi na malo vecem prometu ovaj ADPL poletio…ali za danas bi mogao realno do 260, nije puno ali covjeka veseli.
pogotovo covjeka koji je prije pola godine kupovao po 262 🙁

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Već dva sata pokušavam bezupješno zadati nalog, svaka im čast u PG.
Dajte mi molim Vas predložite neku drugu brokersku preko koje se može zadat nalog ,jer nemam više strpljenja s ovima.


TunaSalad:

za neke je bolje da ne mogu do brokera. bojim se da će biti opećenih na jadroplovu danas.

zasto mislis na jdpl?[smiley8][smiley8][smiley8]

nadam se da neće. veseli me jadroplov i ima razloga za rast, no prodaje ovdje u zadnjih par mjeseci nikad nije nedostajalo i moguće je da će se vratiti i stisnuti cijenu dolje.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Već dva sata pokušavam bezupješno zadati nalog, svaka im čast u PG.
Dajte mi molim Vas predložite neku drugu brokersku preko koje se može zadat nalog ,jer nemam više strpljenja s ovima.

Credos, Centarbanka, Pbz. Zatim dugo niktko pa onda ostali.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Već dva sata pokušavam bezupješno zadati nalog, svaka im čast u PG.
Dajte mi molim Vas predložite neku drugu brokersku preko koje se može zadat nalog ,jer nemam više strpljenja s ovima.

a kako ja nemam problema? jučer je bilo koma,ali danas radi…

Ljudi su, općenito, nalik na pse koji počnu lajati čim izdaleka začuju


Credos, Centarbanka, Pbz. Zatim dugo niktko pa onda ostali.

Grickaš IPKO? [smiley11]

No respect

Ovaj put to radi netko drugi. Meni su samo uvalili malo na bid.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Imam jedno pitanje…

Oko 10:20h sam stavio nalog za prodaju DDJH po 299,xxkn

Trgovanje dionicom nakon blokade je počelo u 11:50 i vidim da je prošlo po cijeni od 300kn a dionice koje sam stavio na prodaju po nižoj cijeni nisu prodane… E sad dali brokerske kuće mogu zadavati naloge za vrijeme trajanja blokade ili ne…[smiley8]


Imam jedno pitanje… Oko 10:20h sam stavio nalog za prodaju DDJH po 299,xxkn Trgovanje dionicom nakon blokade je počelo u 11:50 i vidim da je prošlo po cijeni od 300kn a dionice koje sam stavio na prodaju po nižoj cijeni nisu prodane… E sad dali brokerske kuće mogu zadavati naloge za vrijeme trajanja blokade ili ne…[smiley8]

ne mogu

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

ne mogu…

stvar je samo u tome koji je broker bio brži za postavljanje naloga nakon odblokiranja…

u ovom slućaju tvoj broker nije stigao staviti nalog na burzu prije nego se obavila trgovina već po 300

nema mi druge nego se zae..ti


ne mogu…

stvar je samo u tome koji je broker bio brži za postavljanje naloga nakon odblokiranja…

u ovom slućaju tvoj broker nije stigao staviti nalog na burzu prije nego se obavila trgovina već po 300

Hvala…

New Report

Close