Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slažem se kolega s tobom. Ne mogu se ja mjeriti s vama daytraderima.
Sa štovanjem

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."


Sa štovanjem

Štuje se Boga

[center][i]Nekoć sam ganjao Pticu trkačicu, sada ganjam samo lovu[/i][/center]


Ukratko – tražili ste dobili ste , mislim da je jedno vrijeme tako nešto bilo i na našim malim ekranima
[smiley1]

Tražili ste – gledajte

No respect


Slažem se kolega s tobom. Ne mogu se ja mjeriti s vama daytraderima. Sa štovanjem

Nisam ja daytrader kolega.
S poštovanjem

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Slažem se kolega s tobom. Ne mogu se ja mjeriti s vama daytraderima. Sa štovanjem

zašto duplo?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Obveznice su postale vrlo popularne posljednjih dana. [smiley8]

No respect

Šteta novca uloženog u obveznice. Nerviraju me današnji prodavatelji DDJH. Kako samo lipare. Dajte opalite po kupnji već jednom i riješite se tih loših dionica.


Šteta novca uloženog u obveznice. Nerviraju me današnji prodavatelji DDJH. Kako samo lipare. Dajte opalite po kupnji već jednom i riješite se tih loših dionica.

Steta ili ne, dosta novca izlazi iz dionica i odlazi u obveznice.

No respect

Ako kojim slučajem i Barr odustane ili ne skupi više 50%, mislim da nam svima slijedi lagana stagnacija sa mogucim sitnim padom cijena dionica. Sa dodatkom psihoze i živciranja ulagača. Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

Kolega da ne izmišljamo novu terminologiju mislim da to možemo nazvati “KOREKCIJA”.

Bljedoliki, ne smije se na forumu koristiti takve riječi poput KOREKCIJA. Lijepo piše u pravilima foruma, koristite blaže izraze. Pa sam ja u skladu s time i napisao takvu formulaciju. Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

KorekTcija će biti kratkog daha. Taman da se uđe u jeftine dionice i zaradi već početkom slijedećeg mjeseca, koji je uglavnom bio pozitivan, ponajviše zahvaljujući objavama 3Q. U svakom zlu nešto dobro…

No respect

New Report

Close