Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni je plus portfelja svaki dan o 19.09. I svaki dan ATH.

Meni je tak od pocetka rujna [smiley2]. Samo nek nastavi tako

Portfelj odlično, ali KOEI i IPKK nikako da se pokrenu, tramvaji i šećer još nisu u fokusu.
Koei je na nivou od prije ugovora o 70 novih tramvaja, a bilo je još novih poslova.

nisam mogo kupit……jer je u PG riknuo server i nisu se htjeli javljat na tel

ja sam kod prve generacije(DO PONEDJELJKA).
zvao sam udrugu potrošač i dobio gosp.Mariju Duljković koja mi je ljubazno objasnila što trebam učiniti da im skinu licencu ili dobro kazne:

1.Odrediti za koliko su te oštetili nepoštujući ugovor
2.poslati opis pritužbe poželjno sa dokazima(mail,telefonski ispis)u Ilicu48 UDRUGA POTROŠAĆ, HANFA(obavezno preporučeno),BROKERU(obavezno preporučeno).
3.Tražiti očitovanje HANFE i prve generacije
4.Ovisno o odgovoru dići privatnu tužbu

obavezno slati udruzi potrošač jer onda i pritužba hanfi ima drugu težinu i neće se izgubiti

Quark, the Ferengi barkeeper, is a self-important con artist who's nowhere near as clever as he thinks he is.


nisam mogo kupit……jer je u PG riknuo server i nisu se htjeli javljat na tel ja sam kod prve generacije(DO PONEDJELJKA). zvao sam udrugu potrošač i dobio gosp.Mariju Duljković koja mi je ljubazno objasnila što trebam učiniti da im skinu licencu ili dobro kazne: 1.Odrediti za koliko su te oštetili nepoštujući ugovor 2.poslati opis pritužbe poželjno sa dokazima(mail,telefonski ispis)u Ilicu48 UDRUGA POTROŠAĆ, HANFA(obavezno preporučeno),BROKERU(obavezno preporučeno). 3.Tražiti očitovanje HANFE i prve generacije 4.Ovisno o odgovoru dići privatnu tužbu obavezno slati udruzi potrošač jer onda i pritužba hanfi ima drugu težinu i neće se izgubiti

Želim ti puno sreće, ali bojim se da si zaboravio jedan primjerak poslati upravi vodovoda. To ipak ide pod Vis Major. Zamisli kuda bi to krenulo, recimo da ne možeš dobiti brokera jer je pukla telefonska linija, pa onda ti tužiš njega , a on HT ….. Not in real life.

E odlicno; pri zadavnju naloga mi je puknuo abacus; i sada vidim da je ta dionica (Djurica) skocila ‘samo’ 15%.
Cim se vratim doma mislim da ce im biti otkaz sa moje strane; a to im je jos i dobro. Lijepo me ovako kostaju sa svojim ‘odlicnim’ servisom.[smiley9][smiley9][smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Portfelj odlično, ali KOEI i IPKK nikako da se pokrenu, tramvaji i šećer još nisu u fokusu.
Koei je na nivou od prije ugovora o 70 novih tramvaja, a bilo je još novih poslova.

Pa koliko se ja sjecam KOEI je bio ispod 1100 prije samo mjesec dana. S obzirom koliko je sad reklo bi se da se ipak pokrenuo.


zmrklic: ” Portfelj odlično, ali KOEI i IPKK nikako da se pokrenu, tramvaji i šećer još nisu u fokusu. Koei je na nivou od prije ugovora o 70 novih tramvaja, a bilo je još novih poslova. ” Pa koliko se ja sjecam KOEI je bio ispod 1100 prije samo mjesec dana. S obzirom koliko je sad reklo bi se da se ipak pokrenuo.

Znam moj ulaz je 1130, ali više me brine likvidnost nego cijena.

samo KOEI je bio 7mjesecu 1250 kn


nisam mogo kupit……jer je u PG riknuo server i nisu se htjeli javljat na tel ja sam kod prve generacije(DO PONEDJELJKA).

zašto čekati ponedjeljak, sutra se radi , nažalost samo do 14:00 h
[smiley2]

poslije bitke svi su vojnici generali

Zagrebačka burza u petak 12.10.2007 radi do 14:00 h

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Zagrebačka burza u petak 12.10.2007 radi do 14:00 h

Zasto?????

skype - ivek1234

BigBoss:

Zagrebačka burza u petak 12.10.2007 radi do 14:00 h

Zasto?????

Da vide jel mozemo izdrzat sa samo 6h burze dnevno. Test. Ako bude malo ljudi primljeno na psihijatriju, budu skratili trajno radno vrijeme.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close