Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

fućkaš brokere. ideja je da kapital sam radi za tebe [smiley1]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Ovo šta se dešava na burzi,nezna čovik kako bi nazva ovaj totalni debakl,ovo je gore nego hajdukova utakmica [smiley3]

Mozda se tebi cini da je ovo kao utakmica u kojoj je Carevic igrac-trener ali ne, sad se treba sjetiti Myamota Musashija i knjige pet prstenova i ne reagirati na finte.. Samo malo gledati u buducnost.
Sto je sigurno? Po meni to da ce INA opet rasti, da ce HT rasti, da ce BDI rasti… ostalo ce se prilagoditi.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje


Ovo šta se dešava na burzi,nezna čovik kako bi nazva ovaj totalni debakl,ovo je gore nego hajdukova utakmica [smiley3]

O cem vi to kolega?

Nemogu zadat nalog jer se nemogu zakačit a kad to uspijem,nemogu pratit jel na burzi ili nije,pa se sve sruši,pa tako cili dan,ustvari tako već tri dana.[smiley8]


Nemogu zadat nalog jer se nemogu zakačit a kad to uspijem,nemogu pratit jel na burzi ili nije,pa se sve sruši,pa tako cili dan,ustvari tako već tri dana.[smiley8]

A dobro to nije do burze vec do vaseg brokera.

Evo crobex dolje a ja gore. I to kako? đuro 15%, HPDG 18%, Eig 8 %, Mbtn 6% a ima i s manjim postocima. To je to, svaka dionica dođe na svoje. Naravno, Eig još mora jako odraditi, Atln isto tako, Dlkv nastaviti s rastom a najviše trebaju nadoknaditi KABA i PBZ. Te će nadam se sutra.[smiley1]

Možemo li bit sigurni da je samo do brokera?[smiley7]

u k……. internet i brokeri i sve, ne mogu cijeli dan otvorit ništa, katastrofa, kao da smo u albaniji

a najbolje je kolko naplacuju proviziju.. evo kod nas u nemacka po ceo dan reklame na tv-u za brokere.. 5 eura po transkaciji flat rate….

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Evo crobex dolje a ja gore. I to kako? đuro 15%, HPDG 18%, Eig 8 %, Mbtn 6% a ima i s manjim postocima. To je to, svaka dionica dođe na svoje. Naravno, Eig još mora jako odraditi, Atln isto tako, Dlkv nastaviti s rastom a najviše trebaju nadoknaditi KABA i PBZ. Te će nadam se sutra.[smiley1]

Meni je plus portfelja svaki dan o 19.09. I svaki dan ATH.

No respect

blagi pad crobexa, a nasi portfelji u plusu.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close