Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja sam trenutno 100 % u dionicama

I ja.

plavi:

Ja sam trenutno 100 % u dionicama

I ja.

I ja 100 %.

95 posto, molit cu lijepo

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

DDJH ide po 147, a vjerovatno će još i niže. Treba ga hitno srušiti zbog dokupa, prije Ivinog dogovora.

I aj sam takodjer 100% u dionicama.

Panika na Đuri , prva kupnja na 143,05. Sada se vidi moj nalog na kupnji. Idemo još niže.

Nitko ne komentira velik nalog (promet) jucer na SAPN, kolega tima, vase misljenje?
A i danas igra traje

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Moja emocionalna inteligencija mi govori da će se skupljati od kolebljivih sve između 650-700 kuna. A onda tek slijedi uzlet ( kad se namiri sakupljač ). Kad će to biti nemam pojma, moj target ( ne znači da ću prodavati na toj cijeni ) je 700,00 kn do kraja godine. Od početka godine to znači prinos od 100%.
Nažalost to nije ni blizu 20.000%, koliko je zaradio kolega Plavi na Jamnici.
Sa štovanjem

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Jučer rasprodao sve – 100% cash!

[center][i]Nekoć sam ganjao Pticu trkačicu, sada ganjam samo lovu[/i][/center]

I sto radis danas onda osim sto pises[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Odgovor ti pošaljem na privat da ne zaradim isključenje

[center][i]Nekoć sam ganjao Pticu trkačicu, sada ganjam samo lovu[/i][/center]


Moja emocionalna inteligencija mi govori da će se skupljati od kolebljivih sve između 650-700 kuna. A onda tek slijedi uzlet ( kad se namiri sakupljač ). Kad će to biti nemam pojma, moj target ( ne znači da ću prodavati na toj cijeni ) je 700,00 kn do kraja godine. Od početka godine to znači prinos od 100%. Nažalost to nije ni blizu 20.000%, koliko je zaradio kolega Plavi na Jamnici. Sa štovanjem

Kad si već stavio korelaciju moje Jamnice , sa tvojom Saponiom, evo ovako stoje stvari:

Ja sam Jamnicu kupio negdje sredinom drugog mjeseca po 42000 kuna i to cijele 2 dionice vjerovao ili ne.
Iste dvije sam prodao pred kraj trećeg mjeseca po 55000 kuna.
To je porast od nekih 30 % u jedan i pol mjesec.
Predviđenih i zasluženih 100 % kod tvoje Saponie izgleda ovako :
100 % / 12 = 8,3 % mjesečno.

Conclusion:
Ti si zaradio mjesečno nekih 8,3 % na Saponiji , a ja sam zaradio nekih 30 % u mjesec i pol dana na Jamnici.
Ja mislim da sam ja više profitirao u ovom slučaju koji si ti naveo , da li se slažeš sa mnom ?
Ukratko – tražili ste dobili ste , mislim da je jedno vrijeme tako nešto bilo i na našim malim ekranima
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close