Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Samo dokle to može ovako.
Uostalom znate moj stav. Ne kupujem dionice na ATH. Već sam ih prodao, ako sam koju imao.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Samo dokle to može ovako. Uostalom znate moj stav. Ne kupujem dionice na ATH. Već sam ih prodao, ako sam koju imao.

ima ih još puno koje su daleko od ATH i likvidnih i onih drugih, banke su daleko, turisti daleko, poneki građevinar….

Heaven or Las Vegas

naravno da nemože ali raketa je tek krenula ,čemu žurba u prodaji.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

MOLIM VAS MOLIM ZNAM DA NISAM NA PRAVOM MJESTU AL ME STRAŠNO INTERESIRA AKO IMA NEKO IZ OMISA DA MI NAPISE JEL IMA RESTORAN ROGAŠ,ROGOŠIĆ IL TAKO NEŠTO SLIČNOI AKO SLUČAJNO ZNATE JEL SE RENOVIRA KASTIL SLANCA.
BIO BIH VAM PUNO ZAHVALAN
POZDRAV


Samo dokle to može ovako. Uostalom znate moj stav. Ne kupujem dionice na ATH. Već sam ih prodao, ako sam koju imao.

Kupljeno daleko daleko ispod ath, ali hmm dlkv je bio na ath i na 1480, danas je 1600, vi bi ga prodali na 1480 ? O VDKT da i ne govorim. Svakoj dionici se pristupa nezavisno ja bi reko. g. Reich jesam li se ja s vama borio za mjesecne nagrade na FIMA Virtual burzi prije par godina ? Nisam se tamo ulogirao od prve sezone, koji ste vi osvojili ( ili grijesim? ) Jeste li jos tamo aktivni?

LJUDI KAD CE PONUDA ZA ATLANSKU?


mreich: ” Samo dokle to može ovako. Uostalom znate moj stav. Ne kupujem dionice na ATH. Već sam ih prodao, ako sam koju imao. ” ima ih još puno koje su daleko od ATH i likvidnih i onih drugih, banke su daleko, turisti daleko, poneki građevinar….

Da, slažem se, banke i prehrambeni sektor u prvom redu a zatim i turizam nakon izvješća.
Naravno i većina nelikvidnih.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Gradjevinari lete u nebo. Jos malo pa ce se trziti na 20 BV-a.[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


Gradjevinari lete u nebo. Jos malo pa ce se trziti na 20 BV-a.[smiley9]

znaš li koji je prosječni p/e i p/b za sektor građevinarstva u RH , ili imaš neki link za tako nešto

hvala


valentine: ” Budimo realni, on samo upozorava kao i ja, samo mi nitko ne vjeruje, a sve to zaato što neiskusni ne znaju za gubtak, hoću reći, lako je vama kupiti i brzo izaći, neki se neće snaći. On nije govorio takvima već manje iskusnima. ” Sve bi to bilo OK da on to isto ne trubi već 3 godine. Od tada je puno dionica naraslo i po 200-300% a on stalno priča jedno te isto. Kad napokon i dođe do pada tržišta onda će on tvrditi da je pogodio. Pa nakon tri godine promašivanja, po zakonu vjerojatnosti kad tad će i pogoditi. A da ima na našem tržištu precijenjenih dionica i napuhanih balona – ima! No ne može se to generalno tvrditi za cijelo tržište kao što to on već godinama radi.

izgleda da on to tvrdi da njegovi brokeri i on pokupuje što VIŠE za sebe
nije on glup, nego radi za sebe , a druge obeshrabruje
[smiley5]

Moze li mi netko,dobronamjerno, reci sto ocekivati od ADRS-P-A ? Hvala[smiley6]

[color=black][i]Nisam ekonomista....molim pomoć.[/i][/color]

Danas nas očekuje izrazito zelen dan…[smiley2]
npr. atlanska:
[ ATPL-R-A ]
Kupnja Cijena
8 3.550,01
6 3.550,00
6 3.521,00
33 3.520,00
6 3.505,00
Cijena Prodaja
3.600,00 3
3.699,00 15
3.700,00 22
3.900,00 26
3.999,00 50

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb

New Report

Close