Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

galinec izjavio u Život i živo popodne da neće više biti rasta dionica i da je tržište prenapuhano[smiley3]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


galinec izjavio u Život i živo popodne da neće više biti rasta dionica i da je tržište prenapuhano[smiley3]

Auuu! Ostalo mi za štrik, idem se objesiti.[smiley1]


galinec izjavio u Život i živo popodne da neće više biti rasta dionica i da je tržište prenapuhano[smiley3]

Ne znam kak mu nije više neugodno pravit budalu od sebe

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Ovisi što se očekuje od toga “rast dionica”. Samo je rekao da neiskusni sudionici na tržištu imaju prevelika očekivanja i da se više neće dogoditi spektakularni porasti cijena od npr. 50%. U tom smislu je prenapuhano. Nadam se samo da je mislio na likvidne dionice, hoću reči one najlikvidnije.
Nadam se da će one manje likvidne i nelikvidne (iako su vjerojatno takve s razlogom ali ne mora biti) ipak nadoknaditi zaostatak za razvikanima.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Znas i sam da se danas badave rade puno gore stvari, a jos kad se rade za lovu…nema sramote[smiley16]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


galinec izjavio u Život i živo popodne da neće više biti rasta dionica i da je tržište prenapuhano[smiley3]

Dosta ga je pogledati da se vidi što znači riječ “prenapuhano”. Kako se samo ne boji da će eksplodirati kod sljedećeg zalogaja?

Ignore: KressoM, delux

A u tri p….
Bio na sastanku.
Lova od zabe jos nije sjela a INGRA ode.
Eto Plavi, morat cemo na nesto drugo potrositi

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Budimo realni, on samo upozorava kao i ja, samo mi nitko ne vjeruje, a sve to zaato što neiskusni ne znaju za gubtak, hoću reći, lako je vama kupiti i brzo izaći, neki se neće snaći. On nije govorio takvima već manje iskusnima.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Jedino će još rasti Industromontaža koja ima fantastične buduće pokažatelje!
Predlažem da odmah skoči na recimo petaka ( ako Ingra može onoliko )
Eto i to je to![smiley1]
Pravo hrvatsko tržište “ razvijeno “[smiley13]


Budimo realni, on samo upozorava kao i ja, samo mi nitko ne vjeruje, a sve to zaato što neiskusni ne znaju za gubtak, hoću reći, lako je vama kupiti i brzo izaći, neki se neće snaći. On nije govorio takvima već manje iskusnima.

Sve bi to bilo OK da on to isto ne trubi već 3 godine. Od tada je puno dionica naraslo i po 200-300% a on stalno priča jedno te isto. Kad napokon i dođe do pada tržišta onda će on tvrditi da je pogodio. Pa nakon tri godine promašivanja, po zakonu vjerojatnosti kad tad će i pogoditi. A da ima na našem tržištu precijenjenih dionica i napuhanih balona – ima! No ne može se to generalno tvrditi za cijelo tržište kao što to on već godinama radi.

Ignore: KressoM, delux


galinec izjavio u Život i živo popodne da neće više biti rasta dionica i da je tržište prenapuhano[smiley3]

Znaći da nam predstoji jedan poveći rast tržišta.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

VDKT ath, DLKV Ath, iGH blizu 13k, HDEL ponovno kupnja veca od prodaje [smiley1] Lijep dan na burzi, e da je svaki dan ovako …

New Report

Close