Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nema je nigdi….cal ni livo u popisu

tenkista
Ljudi , da li vi možete naći temu Dalekovod? Nema je ni za lijek. Nego, netko je stavio na prodaju 3000 komada zadnju minutu, vjerojatno na 2000 kuna. Što znači da prepisuje od mene. Htio bi valjda uplašiti ljude, svašta.

polako mestre! otvaraj sampanj na 1600! (zadnja 1600)

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

Što je najgore Dalekovoda nema ni u izborniku.[smiley8]

Promet cca 100 mil plus HT , na kojem je bilo dosta borbeno.
Izgleda da se zagrijavamo – lova ulazi u fondove , a ovi u likvidne dionice (na čelu s HT-om).
Sutra bi se mogli razigrati do kraja.


Sonniboy: ” … a na ADPL nastavak lijepe serije od sredine prošloga tjedna… oćemo li konačno?…[smiley11] ” hoče sigurno jer sam ja izašao jučer.nebi se trudio da nakon pola godine čekanja ode u nebo.tiješe me samo moji mezimci dalekovod i slatki viro [smiley2]

ajde hvala Bogu

Scio me nihil scire

Zašto nema teme dalekovod?

SAM PROTIV SVIH

vjerujem da ce se admin oglasiti.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)


tenkista
Ljudi , da li vi možete naći temu Dalekovod? Nema je ni za lijek. Nego, netko je stavio na prodaju 3000 komada zadnju minutu, vjerojatno na 2000 kuna. Što znači da prepisuje od mene. Htio bi valjda uplašiti ljude, svašta.

polako mestre! otvaraj sampanj na 1600! (zadnja 1600)

Popijeno. Hvala!
Moderator, please Dalekovod![smiley3]

Vratit će se Dalekovod tema.

No respect


Zašto nema teme dalekovod?

Ostali su bez struje [smiley1]

zadnja 3 tjedna su milina jedna na burzi. trguje se punom parom – dionice su tražena roba. blago onom ko ih ima [smiley2]

malo sam se pobojao jučer da će ljudi zabrijati na dokup HTja i početi izlaziti iz drugih dionica, no na svu sreću ništa od toga. novi novci dolaze i ima se para. jupiii! [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Pitanje za SLK, dokle može DLKV (BTW gdje je tema nestala DLKV?)? Znam da je nezahvalno pitanje, ali me zanima. Hvala.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close