Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

veliko čišćenje na THNK…. uzeto cca 250 komada sve do 11000…

Scio me nihil scire

INGRA probila 57k….[smiley2]

… a na ADPL nastavak lijepe serije od sredine prošloga tjedna… oćemo li konačno?…[smiley11]

Scio me nihil scire


egipchanin: ” Jesi li se uključio ili samo promatraš sa sigurne distance?[smiley8]” Još čekam lovu, a ona bježi polako ali sigurno prema 60 000 Evo je na 57 000

Hmm, hmm…. “Loš je to osjećaj kada čekaš lovu a ona ne stiže, iako malo bolji od onog kada čekaš lovu a znaš da neće stići” – Konfucije[smiley6]

Dođite i hurdite....

Vidi se da je narod dobio povrat novca i kako dionice iz Crobexa grabe prema gore.Naravno dok lova od povrata nije stigla fondovi su napucali cijene tako da građani mogu kupovati po barem 20% skupljim cijenama nego što su prodali da bi kupili T-HT!

Kad je dobar vjetar i purani lete!


… a na ADPL nastavak lijepe serije od sredine prošloga tjedna… oćemo li konačno?…[smiley11]

hoče sigurno jer sam ja izašao jučer.nebi se trudio da nakon pola godine čekanja ode u nebo.tiješe me samo moji mezimci dalekovod i slatki viro [smiley2]

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Evo ti sada bluman, baš mi je drago.
INGR kupnja 57 000 , prodaja 58 000.Mrtva prodaja.
Hočemo dokupljivati po 55 000?[smiley7]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

sta je ovo sa TNPL??[smiley2]
lijep promet hehe

koje lijepo čišćenje na IGH ali opet nismo na 13

Ticker Kupnja Prodaja Najniža Najviša Zadnja Promjena Promet Broj tr.
HDEL-R-A 1.903,00 1.910,00 1.890,00 1.910,00 1.910,00 0,79% 1.764.968,63 39

izgleda obećavajuće

Ljudi , da li vi možete naći temu Dalekovod? Nema je ni za lijek. Nego, netko je stavio na prodaju 3000 komada zadnju minutu, vjerojatno na 2000 kuna. Što znači da prepisuje od mene. Htio bi valjda uplašiti ljude, svašta.[smiley2]

ja sam isto tako primjetio i pisao na temi opcenito o dionicama ali ni traga ni glasa.

Bogat si tek kad imaš nešto što nikad ne bi mogao kupiti novcem! (Brooks)

New Report

Close