Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


raptor: ” Ovako ja sam tek novi u ovim igrama pa me zanima dali mi je možda bolje da novčiće dam u fond ili se stvarno može kolko tolko vjerovat foumu pa po njemu krenut ulagat. Raspolažem s nekih cca 100k . Ima ko kakav pametan prijedlog za kupnju tnx unaprijed ” Daj u Fond i uhvati se knjiga o investiranju. Navrati tu i pitaj što ti nije jasno. Za šest mjeseci, godinu, vadi iz Fonda i ulaži u dionice.

Upravo tako,probaj malo igrati se dok fond radi svoje…

http://www.cyber-traders.com/fima/servlet/com.fima.internetfimapis.GlavniServlet?todo=PrijavaZaRad&igra=da

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Ovako ja sam tek novi u ovim igrama pa me zanima dali mi je možda bolje da novčiće dam u fond ili se stvarno može kolko tolko vjerovat foumu pa po njemu krenut ulagat. Raspolažem s nekih cca 100k . Ima ko kakav pametan prijedlog za kupnju tnx unaprijed

kada su novci u pitanju ne vjeruj nikome , znaš kako kaže stara narodna uzdaj se use i u svoje kljuse. Digitron u ruke, a forum čitaj, i puno, puno više pa onda sam odluči
sretno

poslije bitke svi su vojnici generali

……ajde SLK , nemoj čovjeka zahebavati. Lijepo mu reci da je posao sa dionicama trenutno najprofitabilniji,
neoporezovani biznis, u koji nije teško uči, ali je bogme ko droga, kad ga probaš , više ga ne puštaš.
Poštovani Raptore, izabrao si škrtu, sebičnu i zločestu osobu za savjetovanje….vjeruj mi poznajem ga!
Pitaj neke druge , ove koji imaju po pet plavih zvjezdica, a nisu tak pohlepni. … / šalim se/
Naravno, hoće te se riješiti, kako bi mu ostalo što više prostora za zaradu !

Novac uloži u jednu dionicu ….evo npr. LRH…samo što nije krenula gore…čekaj još malo da se spusti
na 5.400 kn pa ih kupi oko 20 -tak. i čekaj oko 1-2 mjeseca …… bit će zarade…
Naravno šalim se …… ti moraš sam izabrati dionicu ili dionice…… i sretno ! Ovo sa LRH je samo primjer…
i nemoj ga shvaćati ni na koji drugi način. POZDRAV.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

……..dajte prestanite glumiti sa ZVZD. Svaki put kad se otvori mogućnost povećanja cijena, netko se
uhvati kupnje i rješava zaliha po tobože najvišim cijenama. E..zbilja se prenemažete , jaki ste mi vi
na ZVZD – I ! Sve se trese od interesa i čuvanja cijene …………!? Koliko još imate viška , za koji bi htjeli
lovu ??? 5 komada ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


……ajde SLK , nemoj čovjeka zahebavati. Lijepo mu reci da je posao sa dionicama trenutno najprofitabilniji,
neoporezovani biznis, u koji nije teško uči, ali je bogme ko droga, kad ga probaš , više ga ne puštaš.
Poštovani Raptore, izabrao si škrtu, sebičnu i zločestu osobu za savjetovanje….vjeruj mi poznajem ga!
Pitaj neke druge , ove koji imaju po pet plavih zvjezdica, a nisu tak pohlepni. … / šalim se/
Naravno, hoće te se riješiti, kako bi mu ostalo što više prostora za zaradu !

Novac uloži u jednu dionicu ….evo npr. LRH…samo što nije krenula gore…čekaj još malo da se spusti
na 5.400 kn pa ih kupi oko 20 -tak. i čekaj oko 1-2 mjeseca …… bit će zarade…
Naravno šalim se …… ti moraš sam izabrati dionicu ili dionice…… i sretno ! Ovo sa LRH je samo primjer…
i nemoj ga shvaćati ni na koji drugi način. POZDRAV.

Raptore, vidiš, i ovakvih šala se trebaš pazit. [smiley1]

Reptore,SLK i mmstanić dali su ti najbolje savjete….[smiley11]


Ovako ja sam tek novi u ovim igrama pa me zanima dali mi je možda bolje da novčiće dam u fond ili se stvarno može kolko tolko vjerovat foumu pa po njemu krenut ulagat. Raspolažem s nekih cca 100k . Ima ko kakav pametan prijedlog za kupnju
tnx unaprijed

Dobro ti SLK rekao. Imas sada gomilu novih fondova (bankarskih i nebankarskih) koji su na akcijama. Recimo Erste je otvorio fond i nema ulazne niti izlazne naknade. Baci oko malo na http://www.hrportfolio.com. Malo moras proci kroz literaturu. Pa kada zavrsis sa prvom rundom citanja mozda nebi bilo lose investirati u MOSTIC i ATM. Svaka dionica ima svoja pravila i vremenske intervale ako malo obratis paznju na to. Good luck.

skype - ivek1234

i da napomena..burza neće nigdje pobjeći,mene je toga bilo na početku strah,kao vidi sada itd.. Burza je postojala i prije postojati će i kasnije,a prinosi? Koliko budeš dobar,toliko ćeš imati…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Ovako ja sam tek novi u ovim igrama pa me zanima dali mi je možda bolje da novčiće dam u fond ili se stvarno može kolko tolko vjerovat foumu pa po njemu krenut ulagat. Raspolažem s nekih cca 100k . Ima ko kakav pametan prijedlog za kupnju tnx unaprijed

Ne vjeruj nikome i nicemu; samo se nadaj. Nada je jedina konstanta; a vjerovanje je odlika tzv. ovaca za sisanje.[smiley8][smiley8][smiley8]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!


i da napomena..burza neće nigdje pobjeći,mene je toga bilo na početku strah,kao vidi sada itd.. Burza je postojala i prije postojati će i kasnije,a prinosi? Koliko budeš dobar,toliko ćeš imati…

Sto prije uletis bolje,sad se moze zaraditi nesto i sa malo znanja dok ce za 1-2g za to trebat bit bas profi.Znanje ti je potrebno al nemoj zaboravit i srecu, bez nje je sve pusiona i burza i ZIVOT[smiley2]Jedan moj znanac koji je zaradio puste milione kaze………..Jeb.. dionicu ako ne napravi barem 100% a ja kazem ………bolje ista nego nista[smiley2]

Ako me nema ,znaci da nisam tu.

………ja ne kužim, ako čovjeka šaljete u fond…. pa kaj onda vi svi radite s dionicama. Kaj i vi niste u fondovima ,
ako je to tak super, kaj se onda mučite s dionicama ???

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

evo ovak fino meni je jedan dio u fondu,2.dio oroceno i 3. dio ja vrtim tu.znam znam ziheras al drzim se starih pravila[smiley16]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

New Report

Close