Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako se stručno fondovski ruši HT radi dokupa… [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Kako se stručno fondovski ruši HT radi dokupa

Je, samo ne razumijev ove što prodaju!
Pa koja je tu opće zarada!????????????

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


koja katastrofa, koja nespremnost..nikog nigde nemreš dobit..a naloge nemreš prije poslat…ma nek ide sve u pppppp-…tko će meni moje novce vratit….

vjerojatno ti je i bolje da ne možeš nikoga dobiti. Može se lijepo i prošetati vani, po gradu ili po prirodi… I za par dana će ti biti drago da nisi mogao dobiti brokere…
Tako to redovito biva.


Kako se stručno fondovski ruši HT radi dokupa

Je, samo ne razumijev ove što prodaju!
Pa koja je tu opće zarada!????????????

psiha, strah… Ili možda računaju da će moći opet kupiti značajno jeftinije…

kolega ja imam gotovinu..na računima…molim hitno preporuku brokera…


kolega ja imam gotovinu..na računima…molim hitno preporuku brokera…

ja sam do sada sve najbolje mislio i govorio o CEBA brokerima, ali su posve nedostupni posljednja 3 radna dana, tako da ni njih više ne mogu preporučiti. Inače su zbilja bili najbolji. Sad ne znam. Izgleda da svi izdaju kad je kakva veća gužva

vedric:

kolega ja imam gotovinu..na računima…molim hitno preporuku brokera…

ja sam do sada sve najbolje mislio i govorio o CEBA brokerima, ali su posve nedostupni posljednja 3 radna dana, tako da ni njih više ne mogu preporučiti. Inače su zbilja bili najbolji. Sad ne znam. Izgleda da svi izdaju kad je kakva veća gužva

Uzmi on-line brokera…. npr. PBZ Investora, napikavaš i tržiš…. (kada sustav radi….)
[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Alright Dave ?

tony:

vedric:

kolega ja imam gotovinu..na računima…molim hitno preporuku brokera…

ja sam do sada sve najbolje mislio i govorio o CEBA brokerima, ali su posve nedostupni posljednja 3 radna dana, tako da ni njih više ne mogu preporučiti. Inače su zbilja bili najbolji. Sad ne znam. Izgleda da svi izdaju kad je kakva veća gužva

Uzmi on-line brokera…. npr. PBZ Investora, napikavaš i tržiš…. (kada sustav radi….)
[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Naravno da se ovdje radi o on-line poslovanju. Ostalo mi ni ne pada na pamet. Ali, ni to im posljednjih dana ne ide baš, a pogotovo ne promjene naloga.

Uglavnom radi od 8:00-8:05…. [smiley2][smiley2][smiley2]
Sve dionice bez problema tržim (5 naloga), a HT mi ne da…. da pukneš…. [smiley2][smiley2]

Alright Dave ?

slaba trgovina danas , evo jedva 70 mil kn na obe burze, od toga pola HT

Za navučene i glumce u glavnim ulogama:

INGR izjednačen ATH 55 000 tu je i kupnja.
60 000 se čini vrlo izglednim.
Nadam se da ne prodajete jeftino.
[smiley2][smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

A nista, idemo onda nadokupiti po 55 kada Zaba da lovu od ovog telekoma

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

New Report

Close