Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


19M ali sada se mijenja cijena nabolje. Mozda je ovo kraj prekrcaja. 680kn

idemo 700+[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

ULPL kreće u 12:01.

No respect

Ajmo i to vidjeti![smiley2]

Dođite i hurdite....

ljudi, ja nemogu do kupnje prodaje na mostiću….[smiley15]

Dođite i hurdite....


ljudi, ja nemogu do kupnje prodaje na mostiću….[smiley15]

Ma mislim da je svima!
Najbolje ugasiti komp i otici na put, vratiti se sljedeći petak!


ljudi, ja nemogu do kupnje prodaje na mostiću….[smiley15]

A moglo bi sutra i struje nestat….

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Danas ima i pada kod nkih dobrih dionica, čini mi se da se neki spremaju sutra u kupnju po diskontu,tj. cijeni 15-20% iznad cijene IPO-a..[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

A moglo bi sutra i struje nestat….

Imam laptop s dodatnom baterijom i VIP vodafon mobile connect bežičnu karticu za internet tak da mi sutra niko niš nemre.!!!

[smiley2][smiley2][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ovo je koma, ako danas ništa ne funkcionira kako treba kako će tek sutra[smiley3]

Najnepoštenija stvar u životu njegov je kraj. Mislim, život je težak. I oduzme ti dosta vremena. I što dobiješ na kraju? Smrt. To je, kao, neki bonus?! Uvjeren sam da je životni ciklus okrenut naopačke. Smrt bi trebala biti na početku. Potom slijedi život u staračkom domu iz kojeg te izbace jer si bio prezdrav. Onda počneš raditi tako što prikupiš mirovinu i već prvi dan na poslu dobiješ zlatni sat. Potom radiš četrdeset godina, dok ne postaneš dovoljno mlad za uživanje u mirovini. Piješ puno alkohola, ideš s tuluma na tulum i polako se pripremaš za srednju školu. Onda slijedi osnovna škola, postaješ klinac, igraš se i nemaš nikakvih odgovornosti u životu. Potom si malo dijete, pa beba, vraćaš se unutra i devet mjeseci lebdiš dok te grije najluksuznije centralno grijanje, kupka, a hrana stiže kroz cjevčicu. I kraj dočekaš jednim fantastičnim orgazmom!!! Amen.[color=blue][/color]


A moglo bi sutra i struje nestat…. Imam laptop s dodatnom baterijom i VIP vodafon mobile connect bežičnu karticu za internet tak da mi sutra niko niš nemre.!!! [smiley2][smiley2][smiley2]

Imam ju i ja,uuuuu brzi su za popizdit,Carnet je za njih zakon… Iskušano,Zaar,Zagreb,Varaždin,Split..katastrofa…Ujutrobih dao karticu da nisam potpisao ugovor..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


A moglo bi sutra i struje nestat…. Imam laptop s dodatnom baterijom i VIP vodafon mobile connect bežičnu karticu za internet tak da mi sutra niko niš nemre.!!! [smiley2][smiley2][smiley2]

Kupi onda i agregat za ZG-burzu i za brokere
[smiley1]

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

Imam ju i ja,uuuuu brzi su za popizdit,Carnet je za njih zakon… Iskušano,Zaar,Zagreb,Varaždin,Split..katastrofa…Ujutrobih dao karticu da nisam potpisao ugovor..

To mi je rezervna varijanta ak neko namjerno isključi struju u kvartu zbog THT-a !
Ja kupio od nekog studenta za 200 kn rabljenu karticu, nije mi palo na pamet da bilo kakve ugovore potpisujem!

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close