Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


leon swpr:

Na Abac trade-u katastrofa; ne moze ni ucitavati stranicu, a na telefon ih nikako dobiti da sprovedu nalog uplate. Sto ce tek biti sutra?? Mislim da nisu ni priblizno spremni kad vec danas ovako stopaju.[smiley9]”

abacus (trade) proradio.

Da.

No respect

Gadna deračina na DLKV, trećina prometa danas tamo.

No respect

na DLKV prvi put nakon duže vremena jača kupnja od prodaje

Raspala se 1g,raspale se veze prema SDA,ako ovako nastavi trgovanje ću započet za 10 dana.Postoji li još telegraf?

Dimni signali nikad ne zakažu !

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

I na JDPL se gadan boj bije. Mislim da ce jedan fond manager zazaliti nakon iskrcaja.[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

ovo kao da je HT počeo danas … sve šteka … brokeri, SDA, forumi su spori …
isutra bude definitivno opći kolaps.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


Raspala se 1g,raspale se veze prema SDA,ako ovako nastavi trgovanje ću započet za 10 dana.Postoji li još telegraf? Dimni signali nikad ne zakažu ! [smiley2]

Samo nam fali stari stručnjak za dimne signale i indijanske vrađbine![smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

Katastrofa. Telefonske veze su zagušene, kao i trgovanje putem interneta. Zaprima li koja brokerska kuća naloge putem golubova pismonoša?

Ne vidim drugi nacin za sutrasnji kontakt s brokerom…

"Wide diversification is only required when investors do not understand what they are doing." - Warren Buffet

što se ovo zbiva na JDPL?! Već 6.500 mil. prometa! Izgleda da je prekrcaj pri kraju

ispravak već 10 milijuna

14,2 mil.

19M ali sada se mijenja cijena nabolje. Mozda je ovo kraj prekrcaja. 680kn

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

New Report

Close