Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

DDJH bi definitivno trebalo nominirat za Najosciliraniju dionicu godine

Jedan dan blokada u minus
Drugi dan blokada u plus

[smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Blje,Pdba,Hupz to se zove promašaj 2007.god.
Nadam se da će potegnuti brzo gore ili da će još brže završiti ova godina.[smiley8]

Slažem se. ali HUPZ jhttp://www.poslovni.hr/img/Forum/PostSmilies/10.gif
http://www.poslovni.hr/img/Forum/PostSmilies/10.gife toliko podcijenjen da je samo pitanje dana kad će krenuti
žestoko prema gore.


Hoće li ta tehnika probiti 10,7k danas? Dali mi netko može odgovoriti? Ne. [smiley2]

Hmm hmm… Ipak je probila![smiley8]

Dođite i hurdite....

Ode ULPL na 4000kn i u blokadu

you think your special you do, i can see it in your eyes

Bilo je i za očekivat!

Dođite i hurdite....

koji li je maher kupio po 4.500? svašta.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

prva generacija zapinje…

Na Abac trade-u katastrofa; ne moze ni ucitavati stranicu, a na telefon ih nikako dobiti da sprovedu nalog uplate. Sto ce tek biti sutra?? Mislim da nisu ni priblizno spremni kad vec danas ovako stopaju.[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

Raspala se 1g,raspale se veze prema SDA,ako ovako nastavi trgovanje ću započet za 10 dana.Postoji li još telegraf?[smiley3]

Neće sutra biti jednostavno ni otvoriti stranicu poslovnog a ne dobiti brokera!

Novac je kisik burze!

..Na INGRI tanka prodaja…moglo bi biti zanimljivo.


Na Abac trade-u katastrofa; ne moze ni ucitavati stranicu, a na telefon ih nikako dobiti da sprovedu nalog uplate. Sto ce tek biti sutra?? Mislim da nisu ni priblizno spremni kad vec danas ovako stopaju.[smiley9]

abacus (trade) proradio.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close