Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

deimos:

plavi: ” Dosadno mi je..[smiley6] ” Sto si “otpustio” INGR-R-A?”

PA dobro što je tebi?
Zašto to misliš?

Pa kad ti je dosadno… [smiley7]
Rekoh, prodao si, pa vise nemas o cem pisat.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


plavi: ” deimos: ” plavi: ” Dosadno mi je..[smiley6] ” Sto si “otpustio” INGR-R-A?” PA dobro što je tebi? Zašto to misliš? ” Pa kad ti je dosadno… [smiley7] Rekoh, prodao si, pa vise nemas o cem pisat.

Ma imam ali mi se ne da.
Star sam, polako već.
Imam nešto malo na prodaji Ingre na 80 000 , ali i to ću vjerojatno maknuti kada se približi.
To ti je taktika uzmicanja, psihološki moment.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

HDEL na novom ATH. 1915.

a što je atlanskom opet? 5,5 m prometa i rast 5%. ima neka nova vijest ili onak … sve uobičajeno? [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

ADRS-P-A kuda je krenuo???[smiley6]

[color=black][i]Nisam ekonomista....molim pomoć.[/i][/color]


a što je atlanskom opet? 5,5 m prometa i rast 5%. ima neka nova vijest ili onak … sve uobičajeno? [smiley2]

Uobicajeno kolega. Svaki dan novi ATH [smiley2]. Ak treba i vise puta dnevno.

ima li tko od raspolozenih “zananca”….da mi objasni ovako jadan promet na Magmi…[smiley6]

Moderatora treba zabranit!!!


HDEL na novom ATH. 1915.

sva sreća da sam ga se ja rješio na 1000 kn, bio mi previše narastao ! imam čudne sklonosti, mama oprosti ! [smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Nikako da skupim još nešto Mbtn-a po bidu. Danima se postavljam na bid, dižem ali nikako da me netko s prodaje poklopi. A s druge strane , očito dionica vrijedi.
Samo ću opet plakati da sam kupio premalo.

VIRO,1400[smiley2]Procurilo izvješće ili neka info?

Kritično je na Zvijezdi.Kupnje preko nekoliko.
Ajde ima sada koliko hočeš, neka netko poklopi kupnju , ili idemo lupati prema gore.[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


TunaSalad:

a što je atlanskom opet? 5,5 m prometa i rast 5%. ima neka nova vijest ili onak … sve uobičajeno? [smiley2]

Uobicajeno kolega. Svaki dan novi ATH [smiley2]. Ak treba i vise puta dnevno.

bogme je tako [smiley2]
evo je na 3.204, a na prodaji trenutno sveukupno samo 300 komada.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close