Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čini mi se da su trenutno na djelu fondovska posla obrane cijene. Skoro na svakoj dionici koju ja pratim. Meni je ovo dobar signal. Vjerovatno hoće prikupit koju kintu više za T-HT a da im portfelj ne odleti previše. Jer treba mudro preraspodijeliti mogućnosti zarade 😉

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

JDPL – povratak otpisanih …

I love the Smell of Profits in the Morning


JDPL – povratak otpisanih …

Ako se PBZ prestao iskrcavati biti ce ne samo povratak nego i novi (opravdani) uzlet.[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

ATPL na novom ATH. Zasad sve izgleda lijepo i stabilno….

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje


Nesto ne radi TNPL forum pa cu ovako. 7000!!! Cestitke svima, a malo nas je unutra…

hvala : )
fundamenti prije ili poslije prevladaju


JDPL – povratak otpisanih …

najaci smo strpljenje se isplatilo

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

INA-R-A
kupnja – prosječan nalog 126 kom
prodaja – prosječan nalog 19 kom

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Dosadno mi je..[smiley6]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Tko ovo tuče MEDIKU???[smiley4][smiley4][smiley4]


Dosadno mi je..[smiley6]

Sto si “otpustio” INGR-R-A?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


IPPK -10:05:15 -kom 10 -cijeni 1.245,00 Adacus -10:40:55 cijena 1.200,05[smiley8][smiley9][smiley10]

Još jedna transakcija 12:32:49 ali oni još ne mjenjaju 1.200,05, iako sve druge u mom portf. noralno prate zadnu trž.cijenu[smiley8]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


plavi: ” Dosadno mi je..[smiley6] ” Sto si “otpustio” INGR-R-A?

PA dobro što je tebi?
Zašto to misliš?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close