Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sta ocekujete, kako ce burza reagirati sutra i iducih dana?

Sve osim super zelenjave je nelogično! Zašto?

VERN je pušiona, pa ne će biti većeg izvlačenja love zbog iste.
S druge strane, hrpa love se vraća na tržište. Zašto dati nešto jeftinije kada se to isto može dati skuplje. Po meni cijene bi u prosjeku do 12.10., odnosno dana povrata više uplaćenih sredstava za HT, mogle porasti do 30%.

I love the Smell of Profits in the Morning


misko: ” Sta ocekujete, kako ce burza reagirati sutra i iducih dana?” Sve osim super zelenjave je nelogično! Zašto? VERN je pušiona, pa ne će biti većeg izvlačenja love zbog iste. S druge strane, hrpa love se vraća na tržište. Zašto dati nešto jeftinije kada se to isto može dati skuplje. Po meni cijene bi u prosjeku do 12.10., odnosno dana povrata više uplaćenih sredstava za HT, mogle porasti do 30%.

Jedino postoji mogućnost da se nastavi pomama za HT-R-A i da se masovno nastavi sa izvlačenjem KESH-R-A da bi se kupovao jeftini HT prvih dana.
Navijački sam raspoložen za tu opciju.Margin još nisam ispucao do kraja,pa znate kako je.
[smiley11]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Sta ocekujete, kako ce burza reagirati sutra i iducih dana?

kako , u svakom slucaju ne po mom .
Bez cash , a toliko toga jojj.

najvrednije stvari u životu su besplatne


Sta ocekujete, kako ce burza reagirati sutra i iducih dana?

Moje skromno mišljenje, podizanjem cijena dionica prvenstveno od strane fondova zbog očekivanog priljeva viška novca od paketa HT-a na tržište.

MIslite da ce ostale dionice imati koristi od ove prodaje HT-a? Oslobodjena lova?

[color=black][i]Nisam ekonomista....molim pomoć.[/i][/color]

Pa zaista nije teško zbrojiti 2+2… Na burzu se vraća nekoliko milijardi kuna koje se nisu uspjele plasirati u HT + što će određen broj ljudi prodati HT već prvih dana i taj keš prebaciti u druge dionice. Svemu tome možemo pribrojiti i brdo love koja je ostala velikim igračima (interes za HT kroz ponude bio je 560% !!!) iznad ukupne ponude/prodaje od strane države i koja se također dobrim dijelom vraća na burzu!
Svemu tome dodajte i da je korekcija izazvana rasprodajom zbgo HT-a završila (pozdrav “pametnim” prodavačima koji su prodavali dionice s -30 i -40% da dođu do love za HT [smiley1] )i da nitko pametan više neće prodavati dionice ispod sadašnjih cijena jer ćemo svi dobiti prilično keša od povrata HT-a koji će vrlo brzo biti reinvestiran na burzu. Zeleno je naša boja!! [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

Hvala avax. I ja se nadam tome. Nisam digao lipe za HT. Samo sada jos pogoditi za koje ce se dionice zaljepiti pametna ekipa.

[color=black][i]Nisam ekonomista....molim pomoć.[/i][/color]

Postovanje ljudima koji su uletili u HT ali tolika guzva za zaradu od mozda 6000 kn po paketu u optimalnim uvjetima je nesto strasno. Strasna je ta galama i buka i cirkus koji traje vec mjesec dana….za ogromnu lovu od jedne placice….bez kredita i u optimalnim uvjetima….mozda. Zaista strasno.
Respect

[color=black][i]Nisam ekonomista....molim pomoć.[/i][/color]

jel boli nekog POUNJE?
blokada!!!

i to je to...

već blokada??

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."


Hvala avax. I ja se nadam tome. Nisam digao lipe za HT. Samo sada jos pogoditi za koje ce se dionice zaljepiti pametna ekipa.

Ne znam zasto pises ‘pametna ekipa’. Medju njima ima i mojih prijatelja i rodbine; ljudi nisu glupi medjutim nemaju iskustva ni znanja o nasem trzistu kapitala.
Moje misljenje za trenutacnu kupovinu opet ponavljam, a to su blue chip dionice bez obzira na trenutno poslovanje tih firmi. Cini se isto misljenje dijele fond manageri koji vec danima polagano dizu njihove cijene prije nadolazeceg upliva novoga casha na trziste.[smiley9]

Stara kineska: Pas koji laje, nije dovoljno kuhan!

JDPL se stišće prema dolje, na krilima loših vjesti. Nadam se da će brana na 600,00 izdržati!

I love the Smell of Profits in the Morning

New Report

Close