Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko već danima kapitalizira dobit na PBZ-u . Gledajući kupnju i prodaju čini se da za sada neće ispod 1100 kn.

PBZ…………ulagači si spuštaju ulaznu cijenu treba u nešto uložiti, a iz PBz ne moraš izlaziti na vrat ili na nos….. već postaviš cijenu i čekaš da ti ona prođe……….[smiley1]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

…opla…”paketic” SAPN na 650kn od cca. milion kuna promjenio vlasnika…

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]


Bas mi je zgodna ova igra na FRNK-u sa akumulacijom do 2300, pa di je neka veca riba da vise to rascisti?![smiley5]

A kud prema gore ili prema dolje?


nathan47: ” Bas mi je zgodna ova igra na FRNK-u sa akumulacijom do 2300, pa di je neka veca riba da vise to rascisti?![smiley5] ” A kud prema gore ili prema dolje?

a sto ti mislis?

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Pa ja ti mislim da će se još neko vrijeme trgovati ispod 2.500 kuna!

Ovu situaciju na kupnji / prodaji JLEN nisam vidio od 1998. godine. Poučno do bola.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g


Ovu situaciju na kupnji / prodaji JLEN nisam vidio od 1998. godine. Poučno do bola.

Je li to slovenci misle ” jeftino ” kupiti ili što?

Dajte nam neke omjere možda se netko zainteresira…

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Izgleda da se trećina novca od Plive prelila u Dalekovod. Možda će njega Actavis kupiti, ionako je Dalekovod već tamo . Ha, ha , ha !

7420 KOMADA PBZ-A U JEDNOM KOMADU po 150 kn [smiley8][smiley7] interesting

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Otišlo 11500 komada PBZ-a po 1150.
Opet je netko kupio dosta skupo….

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Otišlo 11500 komada PBZ-a po 1150.
Opet je netko kupio dosta skupo….

A staće ljudi neinformirani pa se zaletili [smiley2][smiley1]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

New Report

Close