Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BLJE i VIRO,raspon k/P 1 slovima jedna kuna[smiley2]


Fino čiščenje na Ingri + jačanje kupnje. Netko mi uvalio ZVZD po 16 500[smiley7]
Dobra kupnja ZVZD jer je nekome trebala lova a nije htio čekati. Ljudi su danas postali jako tankih živaca…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


plavi: ” Fino čiščenje na Ingri + jačanje kupnje. Netko mi uvalio ZVZD po 16 500[smiley7] ” Dobra kupnja ZVZD jer je nekome trebala lova a nije htio čekati. Ljudi su danas postali jako tankih živaca…

I ja mislim da je dobro, posebno ako uzmemo u obzir trenutno stanje K/P, na kupnji preko 16 000 preko 30 komada, prodaja na 18 000, praktički je – nema.
A i dionica je još u fazi korekcije, bila je 20 000.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ovaj tjedan mini SPO na DDJH [smiley2]..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Sonniboy: ” Đuro igleda loše… ” Djuro izgleda odlicno. Sve je stvar perspektive [smiley2]

Naravno. Na sreću nemam tu vrijednu dionicu kao sastavnicu portfelja …. i na žalost nemam keša…

Idis redibis…[smiley2]

Scio me nihil scire

Kako stojimo na Ledu? Samo jedna protrgovana ??

Show me the Money!

Alien:

Sonniboy: ” Đuro igleda loše… ” Djuro izgleda odlicno. Sve je stvar perspektive [smiley2]

Naravno. Na sreću nemam tu vrijednu dionicu kao sastavnicu portfelja …. i na žalost nemam keša…

Idis redibis…[smiley2]

A ja sam si stvoril cash na naglo i cekam [smiley2]


Sonniboy: ” Alien: ” Sonniboy: ” Đuro igleda loše… ” Djuro izgleda odlicno. Sve je stvar perspektive [smiley2] ” Naravno. Na sreću nemam tu vrijednu dionicu kao sastavnicu portfelja …. i na žalost nemam keša… Idis redibis…[smiley2] ” A ja sam si stvoril cash na naglo i cekam [smiley2]

De reci recept!

I love the Smell of Profits in the Morning

ZSE uživo: Ulagači vjeruju u građevinareDopunjeno!

Tomislav Petrov
tomislav.petrovatcharbusiness.hr 01.10.2007 11:58
Promijenjeno 01.10.2007 12:03
Pročitaj komentare(0)

Prvog prijepodneva u listopadu na Zagrebačkoj burzi vlada oprezno ozračje u iščekivanju Vladine odluke o cijeni dionice Hrvatskih telekomunikacija. Iako je trgovanje počelo relativno mirno, ubrzo su optimisti počeli dominirati, a Crobex je porastao za čitav postotak.
Upis povećanja temeljnog kapitala društva AD Plastik iz Solina obavljen u petak povod je dobrom raspoloženju ulagača koje se odrazilo rastom cijene dionice u petak višim od 5 posto te današnjim blagim nastavkom rasta cijene.

Prošlomjesečna ofenziva optimističnih ulagača u dionice Luke Rijeka i dionice građevinskog sektora, Dalekovoda, Hidroelektre, Ingre i Instituta građevinarstva Hrvatske, nastavljena je i danas.

Oglas:

Na objavu da je društvo Ericsson Nikola Tesla steklo 265 vlastitih dionica i tijekom rujna ugovorilo više novih izvoznih poslova u Ruskoj Federaciji i Crnoj Gori ukupne vrijednosti 9,4 milijuna kuna tržište kapitala još uvijek nije reagiralo.
Tržište očekivano nije reagiralo ni na vijest da je Magma otvorila svoju prvu trgovinu Turbo limač u Mađarskoj. Širenje poslovanja društva Magma institucionalni ulagači već su ranije uračunali u cijenu.
Indeks Zagrebačke burze Crobex tijekom jutra je prizemljivala dionica Podravke koju su ulagači kažnjavali zbog 35 milijuna kuna protupravno izvučenih iz Belupa, ali ubrzo se cijena vratila na polaznu.
Prijepodnevni gubitnici još su dionice Slatinske banke i Tehnike, koju ulagači još uvijek kažnjavaju zbog urušavanja gradilišta u Kupskoj ulici u Zagrebu. Reagiraju li ulagači panično i pretjerano ili je razlog opravdan, vrijeme će već pokazati.
Autor osvrta ZSE uživo i njegovi rođaci do prvog koljena uzdužne i poprečne linije nisu izravni vlasnici u osvrtu spominjanih dionica. Osvrt nije nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnih papira, a napisan je u dobroj vjeri i u cilju veće transparentnosti financijskog sustava.

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

De reci recept!

Pa prodas dio onoga kaj ti najbolje stoji u portfelju.

A što će mui tržište reagirati na vijest o 9 milijuna kuna novih poslova ( ERNT )??
PA mislim stvarno..[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

De reci recept!

Evo pokušat ću ti odgovorit ja mumjesto Aliena……znaš i sam stari moj da svaka dobra kuharica čuva svoju malu tajnu dobrog kulinarskog uspjeha…. kao na primjer za dobru fazanovu juhu…… nemreš dobit recept za ne znam kaj……
[smiley2]

Scio me nihil scire

New Report

Close