Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A čuj, SLK, naletio sam danas i to najvećim dijelom zadnju minutu. Nekad sam ja u plusu dok je Crobex u minusu, tako ti je to. Sve je to lupljeno po bidu, kad se u ponedjeljak udari po asku opet sam na svojem.[smiley1]
Ali evo sve više prelazim u dugoročnog investitora jer da sam to bio prije, već bi bio bogat. A dobro je i zbog Ljube jer kad on udari porez za špekulante ja će već imati dionice u posjedu 4 godine. Sad ih imam u prosjeku oko godinu dana. Treba i na to misliti.[smiley2]


A čuj, SLK, naletio sam danas i to najvećim dijelom zadnju minutu. Nekad sam ja u plusu dok je Crobex u minusu, tako ti je to. Sve je to lupljeno po bidu, kad se u ponedjeljak udari po asku opet sam na svojem.[smiley1]
Ali evo sve više prelazim u dugoročnog investitora jer da sam to bio prije, već bi bio bogat. A dobro je i zbog Ljube jer kad on udari porez za špekulante ja će već imati dionice u posjedu 4 godine. Sad ih imam u prosjeku oko godinu dana. Treba i na to misliti.[smiley2]

Bravo, eto vidiš! Bit će nešto od tebe.
I ja se rijetko poklapam sa Crobexom. Otkad je u korekciji, šijem ga za oko 27% od svibnja. [smiley11]

BTW, ja i danas usprkos DLKV u 1.5% plusu, zahvaljujući LPLH i ponešto ULPL.

No respect

Mislim da bi utorak i/ili srijeda mogli biti dobri dani za daytrading (i za ispitivanje mogućnosti PBZ Investora).

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

sta jos pametno kupiti prije petka?[smiley4]


sta jos pametno kupiti prije petka?[smiley4]

sve osim T-HT-a [smiley2]

poslije bitke svi su vojnici generali

Mislite da je Dalekovod dao svoje?

[color=black][i]Nisam ekonomista....molim pomoć.[/i][/color]


sta jos pametno kupiti prije petka?[smiley4]

baci oko na turistički i bankarski sektor a i neke građevinare …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

očito se Tehnika ne da tek tako srušit kako bi neki htjeli…..di ste drukeri ?!!…..[smiley1][smiley2]

Scio me nihil scire


očito se Tehnika ne da tek tako srušit kako bi neki htjeli…..di ste drukeri ?!!…..[smiley1][smiley2]

Ne treba se ništa tu rušit.
Samo će past
[smiley2]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

ADPL k/p 5682/ 23165…. očemo li…. danas …sutra ili neki drugi dan sasvim svejedno….prodaja do 260 tanka , kojih 400 komada……

Scio me nihil scire


Sonniboy: ” očito se Tehnika ne da tek tako srušit kako bi neki htjeli…..di ste drukeri ?!!…..[smiley1][smiley2] ” Ne treba se ništa tu rušit. Samo će past [smiley2]

a …prepozno si se …..drukeru….
[smiley2]

Scio me nihil scire

Kupnja na KOEI tek na 1200, i na većini dionica koje pratim slaba zainteresiranost na kupnji, koji je razlog, šta se čeka, valjda objava za TH-t.[smiley10]

New Report

Close