Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Čuo od jednog fond menadžera, veli dečko koja FA i TA, pričaš gluposti, samo informacija igra ulogu.

Nek on priča što hoće. Ne radi sa svojim parama. Ja bez dobrog FI ne ulazim.
I nema tog fond managera koji me pobijedio.

No respect

budd:

Čuo od jednog fond menadžera, veli dečko koja FA i TA, pričaš gluposti, samo informacija igra ulogu.

Nek on priča što hoće. Ne radi sa svojim parama. Ja bez dobrog FI ne ulazim.
I nema tog fond managera koji me pobijedio.

Ja također. Ali pogledaj što je značila prava info na LKPC (objava dokapa). Tu se moglo zaraditi u tili čas samo na osnovi jedne povlaštene informacije, bez obzira na FA (koji je dozlaboga loš)

Hell is Empty and all the Devils are Here

A zamislite da su napravili stock split nakon sto HT izadje na burzu!? Anyway, mislim da ce ipak sad prodaja natisnut dolje, dosta ljudi tu cuci dugo pa ce probat izac. IMHO.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


SLK: ” budd: ” Čuo od jednog fond menadžera, veli dečko koja FA i TA, pričaš gluposti, samo informacija igra ulogu. ” Nek on priča što hoće. Ne radi sa svojim parama. Ja bez dobrog FI ne ulazim. I nema tog fond managera koji me pobijedio. ” Ja također. Ali pogledaj što je značila prava info na LKPC (objava dokapa). Tu se moglo zaraditi u tili čas samo na osnovi jedne povlaštene informacije, bez obzira na FA (koji je dozlaboga loš)

Dokap je objavila i veneto banka pa da li je cijena skočila? A bilo je sigurno inside info.

FA je podloga svega. Info i TA govore kada treba kupiti.

I love the Smell of Profits in the Morning


Ja također. Ali pogledaj što je značila prava info na LKPC (objava dokapa). Tu se moglo zaraditi u tili čas samo na osnovi jedne povlaštene informacije, bez obzira na FA (koji je dozlaboga loš)

FI 1H2007 LKPC loš? Pa ne bih se složio.

No respect


deimos:

Pola milje na PUNT-u. [smiley1]
Sad ce ljudi pocet kupovat “jer raste”. Mozda se jos zalaufa [smiley2][smiley2][smiley2]

Da mi je ovo netko pričao, rekao bih mu da je budala. Ovako gledam na svoje oči, i mislim: jesam ja budala ili oni? [smiley2]

navodno su stock splitovi bili dosta popularni u dot-com bubble-u 2000. u općoj pomami za dioničarstvom, gdje ima hrpetina ulagača koji pojma nemaju o ničemu osim ideje da buju se obogatili i više nikad ne budu radili, to super funkcionira. ljudi su stvarno mislili da su stock-splitom dobili više dionica (kao, veću vrijednost) a i cijena je odjednom bila manja pa se isplatilo još kupovat. zakon.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

budd:

SLK: ” budd: ” Čuo od jednog fond menadžera, veli dečko koja FA i TA, pričaš gluposti, samo informacija igra ulogu. ” Nek on priča što hoće. Ne radi sa svojim parama. Ja bez dobrog FI ne ulazim. I nema tog fond managera koji me pobijedio. ” Ja također. Ali pogledaj što je značila prava info na LKPC (objava dokapa). Tu se moglo zaraditi u tili čas samo na osnovi jedne povlaštene informacije, bez obzira na FA (koji je dozlaboga loš)”

Dokap je objavila i veneto banka pa da li je cijena skočila? A bilo je sigurno inside info.

FA je podloga svega. Info i TA govore kada treba kupiti.

Pa znaš da je LKPC specifičan slučaj. Ta dokapitalizacija se čekala ko ozebli sunce, to je bila ultimativna objava koja je izazvala onaj stampedo. Svi su brujali o tome cijelu godinu dana i znalo se što će se desiti po objavi.

Glede FI, isti je odličan, ali ne opravdava cijenu prije dokapa ni u najnategnutijim interpretacijama (da o sadašnjoj ne govorimo, iako je ista plod računice 5500/2.4=2291 KN)

Hell is Empty and all the Devils are Here

Liparenje na EIG, proći će i dan a da neće biti prometa… koja škrtost… [smiley8]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.



navodno su stock splitovi bili dosta popularni u dot-com bubble-u 2000. u općoj pomami za dioničarstvom, gdje ima hrpetina ulagača koji pojma nemaju o ničemu osim ideje da buju se obogatili i više nikad ne budu radili, to super funkcionira. ljudi su stvarno mislili da su stock-splitom dobili više dionica (kao, veću vrijednost) a i cijena je odjednom bila manja pa se isplatilo još kupovat. zakon.

Ljudi gledaju u buducnost na osnovu proslosti. Svi manje-vise pamtimo cijene nasih dionica. Kad padne ispod neke, mislimo da je diskont.Tako se formiraju support i resistance linije, na osnovi naseg sjecanja. Ovdje ocito ima investitora kojima matematika nije bas najjasnija.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

U tijeku je školovanje na PUNT-R-A…nije skupo…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

fakat ovo nije bila skupa škola…. na 3 kume [smiley2]

i to je to...

Citava skolica za nekih pola milijuna 🙂 Nadajmo se da su se vise njih skolovali po malo nego da je rijec o samo par optimista

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

New Report

Close