Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pounje zadnja 4,47
250 000 kn prometa
Rast 18 %

Pounje je zakon!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

……………SLK, daj mi molim te reci, što će se dogoditi u ponedjeljak ?! Meni je ovo sav ovaj rast dionica
ovaj tjedan, izgleda živčano veseli, danas me zebe pri srcu pri pomisli na THT u ponedjeljak.
Reci ti, koji si duže na burzi , kaj se očekuje s dionicama u ponedelek.
Fondovi su napuhali cijene, narod se veseli. Kaj sad? Oće se nastaviti rast, nastupa svečana pauza
prije himne 5.10. ili kaj ?………………. Hvala

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Moglo bi dosta novopecenih HT investitora baciti oko i na druge dionice (kad im vec vracaju lovu od srezanih
paketa) pa kad ugledaju dionicu koja kosta 4-5 kn (”ha,ha nasao sam najjeftiniju dionicu, kako nitko ne kuzi”) i jos raste zakljuciti kako ”to ide na 100 kn’ najmanje”…
stvarno bi se moglo zaraditi na tom pounju…

Moglo bi dosta novopecenih HT investitora baciti oko i na druge dionice (kad im vec vracaju lovu od srezanih
paketa) pa kad ugledaju dionicu koja kosta 4-5 kn (”ha,ha nasao sam najjeftiniju dionicu, kako nitko ne kuzi”) i jos raste zakljuciti kako ”to ide na 100 kn’ najmanje”…
stvarno bi se moglo zaraditi na tom pounju…

Za pocetak ce svi mislit da se mora vratit bar na 35, sto oni znaju sto je split [smiley2]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


……………SLK, daj mi molim te reci, što će se dogoditi u ponedjeljak ?! Meni je ovo sav ovaj rast dionica
ovaj tjedan, izgleda živčano veseli, danas me zebe pri srcu pri pomisli na THT u ponedjeljak.
Reci ti, koji si duže na burzi , kaj se očekuje s dionicama u ponedelek.
Fondovi su napuhali cijene, narod se veseli. Kaj sad? Oće se nastaviti rast, nastupa svečana pauza
prije himne 5.10. ili kaj ?………………. Hvala

To valjda jedino čika Ivo zna. Ja se ne bavim prognozama, samo pokušavam logički razmišljati.

Osobno mislim da veličina paketa i iznos cijene jedne dionice neće dramatično utjecati na trgovanje u ponedjeljak. Eventulano bi neko jače rezanje paketa moglo lagano povećati cijene na burzi, zbog toga što znamo da će se vrlo brzo na tržište vratiti poveći iznos gotovine, neoplođene u T-HT.
Ipak, mislim da neće biti neke drame na burzi u ponedjeljak. Neizvjesnost se čuva za slijedeći petak.

No respect

Šta je to sa TDZ ?[smiley9]

Vrijednost IPO je do 120 milijuna kuna, pa to je gore nego Magma.

Ovo me zbilja nasmijalo od srca – http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=124dfadc-4c25-4a30-b246-bee145d35257&ref=rss

Živio nam živahan blok promet!

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Pounje zadnja 5 kn !
Promet 390 000 kn
k 4,8 p 5,0

Svi smo mi Pounje!

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Pounje zadnja 5 kn !
Promet 320 000 kn

[smiley7]

Nitko nije htio 1 za 37, a svi hoce 10 za 50 [smiley2]. To me podsjeca na one prodavace cokolade na kvatricu, kad su vikali: “Jedna za 3, 3 za 10”

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Pounje zadnja 5 kn ! Promet 390 000 kn k 4,8 p 5,0 Svi smo mi Pounje!

Sretno vam bilo, samo mi se čini da će na kraju neki ostati s gaćama na štapu…

Ignore: KressoM, delux


………….su vikali: “Jedna za 3, 3 za 10”

Valjda su davali neki diskont “4 za 10″[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.

New Report

Close