Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…CROBEX na -0,81% na preko 100mil kn prometa…[smiley10]…nije bas neki dan!

-0,61%, al isti djavo.

meni ovo mirise na laganu korekciju cijena…

sta se vama cini?

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

kako je lijepo vidjeti i vas dvojicu kako se lijepo pozdravljate…

samo nemojte sada previše tako [smiley2]

a meni je baš zgodno što sam i u PBZ-u i u ADRS-u preko 50% odjednom portfelja, kako mi se samo to desilo (bio sam zapečeni daytrader)

nema mi druge nego se zae..ti

Drago mi je da ste ipak PBZ stavili ispred Adrisa.
Iako Adris sada “ulazi u širi spektar”.
Ali PBZ više obečava, kako god okrenete.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ma to je sve win-win situacija još kada uzmeš u obzir i PTKM…

To je ista stvar kao kombinacija HPB, SAPN… samo po meni trenutno bolja

ali da… ipak je PBZ ispred ADRS – trenutno… Svima vama zahvaljujem na pisanju na ovom forumu jer da nije bilo vas nikad ne bi ni krenuo u cijelu priču… A sada sam nabavio privatnog učitelja (kolega Plavi nemojte se ljutiti, ako nešto mi zatreba pitati ću i vas) pa dok cijeli ovaj uzlet prodje valjda ću nešto i sam naučiti [smiley4]

nema mi druge nego se zae..ti

Klizanje cijena nafte potaknulo val kupovina dionica

Vaš link

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Je li možda došlo do “pregrijavanja” tržišta u Hrvatskoj? Što se može očekivati do kraja godine, daljnji rast ili je vjerojatniji pad?


Je li možda došlo do “pregrijavanja” tržišta u Hrvatskoj? Što se može očekivati do kraja godine, daljnji rast ili je vjerojatniji pad?

Više o tome na temi “Indexi Crobex, Vin…”.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

O tom pregrijanom tržištu slušam od brokera zadnjih 7-8 mjeseci, pa vidi što uradiše pojedine dionice. Nikad bolje nisu stajale, a neke su eksplodirale. eško je prognozirati pad tržišta kad se još dosta toga ima za izdogađati kod nas. [smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Ma i neke kolege su stalno spominjale korekciju, pa nista od toga. Ja mislim da nam i dalje slijedi stabilan rast. Ali umjeren.

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

Bas mi je zgodna ova igra na FRNK-u sa akumulacijom do 2300, pa di je neka veca riba da vise to rascisti?![smiley5]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

…nije bas neki dan za banke, izgleda…istina na malim prometima, al…
PBZ -1,3% (prva kupnja na nekih -4% [smiley7])
JDBA -2,2%
RIBA -8,33% [smiley9] (istina 11k prometa, al svejedno [smiley9])…

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

New Report

Close