Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na stranicama Svjetske banke nas hvale, kao i na CNN-u sinoć. Kao, top reformeri i “ease of opening business” (???) Mo’š mislit. Ali evo link na članak i tablicu 10 zemalja, a vi prosudite. U svakom slučaju, dobro je dok nas još hvale…

http://ifc.org/ifcext/media.nsf/Content/Doing_Business_2008

Money talks, mankind listens... It's raining cash outside, and I'm not getting any wet!

stanje na tnpl prodaja :

na TNPL se vidi nalog na prodaji na 11.111,11 HK [smiley11]

two bad....milosh dead

puh, evo i zabe na 12.000.

CROBEX juriša.
dakle, ak je netko mislio izaći iz dionica, zavrtiti HT pa se vratiti nazad – može, ali … [smiley1]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

I ja sam se nažalost nadao povratku poslije HT-a. [smiley6]
Ali nema veze ima još puno dobrih dionica koje još nisu odradile jači rast (bar za sad i nadam se da neće sljedeči tjedan)

you think your special you do, i can see it in your eyes


puh, evo i zabe na 12.000. CROBEX juriša. dakle, ak je netko mislio izaći iz dionica, zavrtiti HT pa se vratiti nazad – može, ali … [smiley1]

Ipak se vise isplatilo uzimati kredite za HT, jer je cashbilo bolje potrositi za dokup na nedavnoj rasprodaji dionica! [smiley1]

Postoji 1000 mogucnosti kako novac potrositi, ali samo dvije, kako novac zaraditi: Ili moramo raditi za novac ili novac radi za nas.

proći će to do ht-a sve a naročito do povrata novca od pretplaćenih paketa, prilika je bila idealna šteta je nisam iskoristi.o[smiley9]

dan je pametniji od noći


na TNPL se vidi nalog na prodaji na 11.111,11 HK [smiley11]

Sigurno 11 komada.
To je neki saljivdzija sigurno…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Zblokalo Ledu na smiješnom prometu.
Prodaje se ne da.[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Ipak se vise isplatilo uzimati kredite za HT, jer je cashbilo bolje potrositi za dokup na nedavnoj rasprodaji dionica! [smiley1]

tako sam ja napravio. za sad ispalo idealno. no, cijela operacija je sad na plla puta. valjda bude i do kraja ok ispala [smiley11]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Danas je dan blokada,kakva priprema za nadolazeći KESH-R-A.
Zblokalo i LVCV[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Opet panika na kupnji, a prodaje slabo.
Jednostavno, povući naloge s kupnje pa nek se kupci “prže”.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

New Report

Close