Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


blu čipovi … su danas dobro porasli a prometi ogromni … ernt 21 M dlkv 4 M koei 5,8 M ingr 17,8 M mirovinci su ušli u igru ? to je bilo i za očekivati , to je sigurno jedna dodatna sila na cijene , sila prema gore …

Ovo je samo trening za lovu koja će se na burzu sliti početkom listopada , kad na TR stigne veći dio od nekoliko milijardi kn od rezanja paketa T-HT-a (upisat će najmanje 350.000 ljudi ,a rezanje bi – ovisno o cijeni -moglo biti i više od 50 %).

Čestitke svima koji su umjesto u T-HT ušli u pecanje dionica u razdoblju niske vode.

danas napokon sveopći porast cijena a i promet od 120 mil. je jako pristojan iako su dvije tri dionice uzele trečinu prometa opet je to dobar rezultat

ostvarila su se predviđanja da tjedan prije izlaska HT na burzu počinje rast svih dionica a ja se samo nadam da će se to produžiti i tjedan dva poslije da i lovu iz HT ubacim u igru jer nemam želju u njemu previše ostati

Neće 350000 ljudi upisat ht, evo neki dan na dnevniku kažu, da je do subote bilo oko 210000 ljudi upisalo. Mislim da će još sutra biti koji 10tak tisuća ljudi tako da očekujem oko 250000 koji će upisati. Nažalost na 25% to znači rezanje paketa prema bilo kojoj cijeni[smiley6]

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Neće 350000 ljudi upisat ht, evo neki dan na dnevniku kažu, da je do subote bilo oko 210000 ljudi upisalo. Mislim da će još sutra biti koji 10tak tisuća ljudi tako da očekujem oko 250000 koji će upisati. Nažalost na 25% to znači rezanje paketa prema bilo kojoj cijeni[smiley6]

Šprajc na svom blogu kaže da je samo u ponedjeljak upisalo 75 K.
Ukupno do utorka 285 K.
To znači da je 350 K realno , a 400 K moguće.

Bsš šteta , promjena trenda je bila ocekivana ali ovako nagla me bas i ne veseli previse pogotovo kada THT nece
ispuniti ocekivanja ( mislim na piljenje paketa).
Mnoge dionice ce odletjeti dok se novac vrati na tekuci i burzu [smiley3].

najvrednije stvari u životu su besplatne


Bsš šteta , promjena trenda je bila ocekivana ali ovako nagla me bas i ne veseli previse pogotovo kada THT nece
ispuniti ocekivanja ( mislim na piljenje paketa).
Mnoge dionice ce odletjeti dok se novac vrati na tekuci i burzu [smiley3].

Zato sam ja hedgeao i ostavio pola-pola otprilike. I onda mi je nesto izbilo tu lovu igrom slucaja, tako da sad gledam i veselim se. To je burza.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Šprajc na svom blogu kaže da je samo u ponedjeljak upisalo 75 K.
Ukupno do utorka 285 K.
To znači da je 350 K realno , a 400 K moguće.

A otkud bi Šprajc to mogao znati?? Jedino ako prognozira, a prognoze mogu biti manje i više vjerojatne….

200 000 uvrh glave.. prije 150 000.. oklada?[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Vergilije: ” Neće 350000 ljudi upisat ht, evo neki dan na dnevniku kažu, da je do subote bilo oko 210000 ljudi upisalo. Mislim da će još sutra biti koji 10tak tisuća ljudi tako da očekujem oko 250000 koji će upisati. Nažalost na 25% to znači rezanje paketa prema bilo kojoj cijeni[smiley6] ” Šprajc na svom blogu kaže da je samo u ponedjeljak upisalo 75 K. Ukupno do utorka 285 K. To znači da je 350 K realno , a 400 K moguće.

Nadajmo se da griješi, al rasprave radi… koliki bi paket bio po osobi kad bi upisalo recimo 350 K ljudi

When speculation has done its worst, two and two still make four.

a ja se samo nadam da će se to produžiti i tjedan dva poslije da i lovu iz HT ubacim u igru jer nemam želju u njemu previše ostati

tako misli puno investitora, fondovi će vas dočekati sa veseljem i skupo vam prodavati ove dionice koje danas pumpaju i tim novcem kupovat vaš HT. Bit će samo zamjena mjesta. Vama P/E 70 a njima P/E 10. [smiley2]
veselim se i prvom većem “potresu” na burzi u svijetu sličan onom iz Shanghaia, bit će jeftinog shopinga poznavajući nove “investitore”.

Slažem se s deimosovim razmišljanjem. Poučen ovim iskustvom za slijedeći IPO ću pola predviđenih sredstava uplatiti za IPO, a pola ostaviti za omiljene dionice, koje se nađu na diskontu.
Mislim da ću isto zaraditi, a možda i više pravim odabirom dionice na diskontu.
Mislim da će nam sve dikontirane dionice pobjeći dok mi dobijemo višak novaca od THT na tekući.

No, što kažu, to je burza, čovjek se stalno uči.


guzonja: ” a ja se samo nadam da će se to produžiti i tjedan dva poslije da i lovu iz HT ubacim u igru jer nemam želju u njemu previše ostati ” tako misli puno investitora, fondovi će vas dočekati sa veseljem i skupo vam prodavati ove dionice koje danas pumpaju i tim novcem kupovat vaš HT. Bit će samo zamjena mjesta. Vama P/E 70 a njima P/E 10. [smiley2] veselim se i prvom većem “potresu” na burzi u svijetu sličan onom iz Shanghaia, bit će jeftinog shopinga poznavajući nove “investitore”.

Bogami gospon Centurion, nije to daleko od istine.
Zato treba pažljivo birati.
HT je odlična firma, ali ima kod nas još vrhunskih dionica.
Samo takve i imam u svom portfelju

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close