Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jos jednom…BLSC

NA kupnji 4210 komada, na prodaji 330[smiley2]
Zadnja cijena 680[smiley10]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


na VSE 600 komada po 4220 ADRISA prošlo…. nije ih se valjda Nathan riješio [smiley11]

Jok, moj target je 8k

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Jel to lagano ali sigurno Belje dolazi…..
3. kv, se bliži i volumen se povećava.Duga i jaka obrana na 260 kn, će sada pokazati gdje je iduća stanka…

Točno tako. U fokus dolazi Belje, Adris, Pliva i Riba. A Čađara je totalno “out”. To je jednostavno tako – ne možeš protiv trenda.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g


Točno tako. U fokus dolazi Belje, Adris, Pliva i Riba. A Čađara je totalno “out”. To je jednostavno tako – ne možeš protiv trenda.

Ja bih u fokus dodao i PODR…

No respect

Dokupio PBZ. Meni nekako ne izlazi iz fokusa…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Točno tako. U fokus dolazi Belje, Adris, Pliva i Riba. A Čađara je totalno “out”. To je jednostavno tako – ne možeš protiv trenda.

Kolega Fedor mislite li i vi da je bankarski sektor izašao iz fokusa?
Danas nam banke ne rastu po uobičajnih 2-5 % pa uvaženi kolega nathančetrdesetsedmi misli da su izašle iz fokusa.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ma ne treba gubiti živce. Sve se odvija kako treba i ništa neće iskočiti iz kolotečine. Malo dolje pa još više gore, opet malo dolje pa još više gore…
Po meni će bankarski sektor biti još dugo u fokusu.
Jedino bi INA mogla zasjeniti rast, iako kratkoročno.[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Vidim danas svi dokupljuju PBZ. Po stanju k/p čini mi se da ste malo uranili

Petak je pravo vrijeme za dokup. Vidjet ćete u ponedjeljak…[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

110 000 000 kuna prometa danas na berzi. gdje nam je kraj?????

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

…CROBEX na -0,81% na preko 100mil kn prometa…[smiley10]…nije bas neki dan!

[url]http://melaman2.com/cartoons/singles/mp3/mumbly.mp3[/url]

New Report

Close