Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


U idućem kratkoročnom periodu (do 3 mjeseca) očekujem porast bankarskih dionica, kao i dionica zatvorenih fondova.

[smiley2] [smiley2]

najvrednije stvari u životu su besplatne

pogotovo proficia.. ovo je smijesno posto se sada trzi..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

15.50 ledo se smrznuo… blokada!

i to je to...

kad je sljedeca sjedalica HANFE?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

butiga zatvorena – tržilo se izvrsno danas. CROBEX 5020,14 (rast 2,67%) redovni promet od 120 M.
ljepota.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Može sad neke mantre da više NIKAD ne padnemo ispod 5.000 kn? [smiley11]

No respect

Ovo se danas tuklo ne iz teške artiljerije , već iz nuklearnog oružja!

pa ne znam … možda ipak koji reset za 2-3 godine pa ispočetka?

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Vele mi kolege koji su dugo u ovome, da ih ovo danas i zadnjih par dana podsjeća na 2004/5/6. kad nikad nije padalo…[smiley11]

Pessimism Is Your Friend

blu čipovi … su danas dobro porasli a prometi ogromni …
ernt 21 M
dlkv 4 M
koei 5,8 M
ingr 17,8 M
mirovinci su ušli u igru ?

to je bilo i za očekivati , to je sigurno jedna dodatna sila na cijene , sila prema gore …

Gdje si bio u proljeće 2005? A i kasnije u 10. mj. kad su počeli pregovori. Padalo je a pogotovo u proljeće.


Gdje si bio u proljeće 2005? A i kasnije u 10. mj. kad su počeli pregovori. Padalo je a pogotovo u prolj

Ma mislili su u globalu valjda, ja još tada nisam pratio burzu. A sad sam malo pogledao, bome je bilo velikih padova baš tijekom proljeća 2005, IGH, gotovo 50%.

Pessimism Is Your Friend

New Report

Close