Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gle CROBEX, sve bliži 5.000.
Sorry, ovo je odmah i stanje za LEDO…[smiley11]

Pessimism Is Your Friend


super24: ” Pa HEP je najmanje kriv zbog rupe.. a izvjesce je apsolutno nebitno, isto kao i za LKRI, i kao sto ce biti nebitno i za HZ i sve ostale stvari od strateskog znacenja za drzavu.. ” Sto ja znam, ako lupi topla zima, evo njih u debelom minusu. Nije bas da zelis prodavat u tom trenutku firmu, pogotovo ako ce kotirat na LSE.
beholder, 26.09.2007. u 14:46

kolega da ne bu privatizacije HEPa tak brzo vidjelo se zadnjih mjeseci iz aviona…nije to problem samo nas u hrvatskoj, niti stare članice EU-a ne žele privatizirati struju…



kolega da ne bu privatizacije HEPa tak brzo vidjelo se zadnjih mjeseci iz aviona…nije to problem samo nas u hrvatskoj, niti stare članice EU-a ne žele privatizirati struju…

Da, kad su vidjeli sto se amerikancima desilo kad su pustili uzde sa tog sektora. Jazovka!

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Da, kad su vidjeli sto se amerikancima desilo kad su pustili uzde sa tog sektora. Jazovka!

A u daljini, još je odzvanjalo…. enron, enron, enron

No respect

samo komunjare ne žele privatizirati firme [smiley1][smiley1][smiley1]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

deimos:

Da, kad su vidjeli sto se amerikancima desilo kad su pustili uzde sa tog sektora. Jazovka!

A u daljini, još je odzvanjalo…. enron, enron, enron

Ma ne samo to, totalni rasap energetskog sustava, ispadi, redukcije, crni gubitci. Katastrofa.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ne pratis radnju. Zasto bi vlasnik, tj. drzava, zurila prodat u najgorem momentu? Da li cemo mi kupovat ili necemo, to je nebitno.

Nema tog momenta koji bi bio loš za privatizaciju HEP-a.
Više mi se čini da je razlog taj što je SDP-u jedan od izbornih aduta to što naširoko govori da oni ne misle privatizirat energetiku, šume, vode itd……..tj. da neće biti rasprodaje prirodnih bogatstava u vlasništvu države……

A ovom izjavom Sanader misli izbit taj adut SDP-u iz ruke…………..

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


samo komunjare ne žele privatizirati firme [smiley1][smiley1][smiley1]

That’s true. Jer se boje da će morat raditi.

Pessimism Is Your Friend


TunaSalad:

samo komunjare ne žele privatizirati firme [smiley1][smiley1][smiley1]”
That’s true. Jer se boje da će morat raditi.

možda je to i istina, ali ovo moje je zapravo bila ironija upućena svima koji od HDZa očekuju da buju im na burzi dali sve a od SDPja da ne budu, a zapravo su to sve političari koji danas jedno govore, a sutra drugo rade. tak bude i PKDom. uvalili ga budu i jedni i drugi u neko vrijeme, bez obzira što danas pričali.

no, CROBEX 4990,52 … ajmo još malo to nategnut [smiley2]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


beholder: ” … kolega da ne bu privatizacije HEPa tak brzo vidjelo se zadnjih mjeseci iz aviona…nije to problem samo nas u hrvatskoj, niti stare članice EU-a ne žele privatizirati struju… ” Da, kad su vidjeli sto se amerikancima desilo kad su pustili uzde sa tog sektora. Jazovka!

ko na mundusu [smiley2]


Ne pratis radnju. Zasto bi vlasnik, tj. drzava, zurila prodat u najgorem momentu? Da li cemo mi kupovat ili necemo, to je nebitno.

Nema tog momenta koji bi bio loš za privatizaciju HEP-a.
Više mi se čini da je razlog taj što je SDP-u jedan od izbornih aduta to što naširoko govori da oni ne misle privatizirat energetiku, šume, vode itd……..tj. da neće biti rasprodaje prirodnih bogatstava u vlasništvu države……

A ovom izjavom Sanader misli izbit taj adut SDP-u iz ruke…………..

ja cu glasati za bilo koga tko odbija privatizirati prirodna bogatstva.. pkd ili ne..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ja cu glasati za bilo koga tko odbija privatizirati prirodna bogatstva.. pkd ili ne..

I ja, jedino mi nije drago što na tome neću zaraditi…………[smiley1][smiley2]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

New Report

Close