Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na INI već sat vremena niti jedna transakcija. Kako će i biti kad prodaje gotovo da i nema.[smiley2]

2840,00 25
2849,00 10
2855,00 2
2885,00 30
2888,00 3


Na INI već sat vremena niti jedna transakcija. Kako će i biti kad prodaje gotovo da i nema.[smiley2]

2840,00 25
2849,00 10
2855,00 2
2885,00 30
2888,00 3

Nema više voljnih koji se daju navući.

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.


Sad je Sanader rekao na Saboru da NEMA privatizacije HEP-a.

fala Bogu dragome..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Do petka smo na 5000.
Kad krenu novopečeni dioničari gdje nam je kraj?
[smiley2]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Croblack:

Sad je Sanader rekao na Saboru da NEMA privatizacije HEP-a.

fala Bogu dragome..

I katastrofalnom izvjescu… Ova godina nebu dobra za HEP.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


I katastrofalnom izvjescu… Ova godina nebu dobra za HEP.

Je, a i onu rupčagu u pola Zagreba će masno platit.

No respect

deimos:

I katastrofalnom izvjescu… Ova godina nebu dobra za HEP.

Je, a i onu rupčagu u pola Zagreba će masno platit.

Ma vec je lose i bez toga.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Pa HEP je najmanje kriv zbog rupe..
a izvjesce je apsolutno nebitno, isto kao i za LKRI, i kao sto ce biti nebitno i za HZ i sve ostale stvari od strateskog znacenja za drzavu..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Pa HEP je najmanje kriv zbog rupe..
a izvjesce je apsolutno nebitno, isto kao i za LKRI, i kao sto ce biti nebitno i za HZ i sve ostale stvari od strateskog znacenja za drzavu..

Sto ja znam, ako lupi topla zima, evo njih u debelom minusu. Nije bas da zelis prodavat u tom trenutku firmu, pogotovo ako ce kotirat na LSE.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ma ljudi pa kaj je vama, ak bude došlo do privatizacije HEP -a……..tu sam bio spreman utući svu lovu pa makar ii sa 100 punomoći ak treba, no po svemu sudeći niš od toga……

Nego vi meni sve više počinjete ličit na lisicu iz basne o lisici i kiselom grožđu…………grožđe je naime bilo zrelo ali lisica nije mogla do njega pa se tješila kak je kiselo……………

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Ma ljudi pa kaj je vama, ak bude došlo do privatizacije HEP -a……..tu sam bio spreman utući svu lovu pa makar ii sa 100 punomoći ak treba, no po svemu sudeći niš od toga……

Nego vi meni sve više počinjete ličit na lisicu iz basne o lisici i kiselom grožđu…………grožđe je naime bilo zrelo ali lisica nije mogla do njega pa se tješila kak je kiselo……………

Ne pratis radnju. Zasto bi vlasnik, tj. drzava, zurila prodat u najgorem momentu? Da li cemo mi kupovat ili necemo, to je nebitno.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

na JDPL imamo nalog od 1000 na kupnji i jedan takav na prodaji. pa se gledaju.

hm, ovaj na prodaji se već gricka.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

New Report

Close