Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

CROBEX 4981,45
+1,88%

Još malo….[smiley2]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Suma sumarum :

1) HT avantura se nije isplatila nikome do sada (govorim o novcima koji su povučeni radi toga)
2) Cijene većine dionica su debelo na ATH, a lova od HT-a još nije ni blizu povratku
3) Kad HT krene, već će sve biti preskupo

Hell is Empty and all the Devils are Here


Suma sumarum :

1) HT avantura se nije isplatila nikome do sada (govorim o novcima koji su povučeni radi toga)
2) Cijene većine dionica su debelo na ATH, a lova od HT-a još nije ni blizu povratku
3) Kad HT krene, već će sve biti preskupo

Ni vrag da ste mislili da ce cijene cekati s rastom do pocetka trgovanja s HTom?


2) Cijene većine dionica su debelo na ATH, a lova od HT-a još nije ni blizu povratku

Ispričavam se na komentaru, ali se ne slažem s vama da je većina dionica na ATH.
HDEL, JDPL, ULPL, LKPC, ATPL, INGRA istina.
Ali mnoge nisu ni blizu, recimo INA.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Arap: ” svaka cast CROBEX-u, ali ja bi ipak prvenstveno da mi se moj portfelj vrati na vrijednost otprije 3 mjeseci[smiley3] ” Meni bi to bio debeli minus. Barem 20%.

da, ali ti nisi dao dio portfelja na upravljanje CREDOS-u, tako da se jos od toga oporavljam [smiley5]

“Please, God, Just One More Bubble.”

budd:

2) Cijene većine dionica su debelo na ATH, a lova od HT-a još nije ni blizu povratku

Ispričavam se na komentaru, ali se ne slažem s vama da je većina dionica na ATH.
HDEL, JDPL, ATPL, INGRA istina.
Ali mnoge nisu ni blizu, recimo INA.

ATPL-ov ATH je bio nesto preko 3000 kn. Dakle, ni ATPL nije na ATH

budd:

Suma sumarum :

1) HT avantura se nije isplatila nikome do sada (govorim o novcima koji su povučeni radi toga)
2) Cijene većine dionica su debelo na ATH, a lova od HT-a još nije ni blizu povratku
3) Kad HT krene, već će sve biti preskupo

Ni vrag da ste mislili da ce cijene cekati s rastom do pocetka trgovanja s HTom?

Naravno da ne. Čast izuzetcima (PTKM)

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ceobex vozi na krilima INE i ADRS-P[smiley2]

Nikad se ne znojim dok plaćam ,znojim se dok cijenu dogovaram.


budd: ” 2) Cijene većine dionica su debelo na ATH, a lova od HT-a još nije ni blizu povratku ” Ispričavam se na komentaru, ali se ne slažem s vama da je većina dionica na ATH. HDEL, JDPL, ATPL, INGRA istina. Ali mnoge nisu ni blizu, recimo INA.

mislim da INA ni nece tako skoro do ATH, cekaju se jos i radnicki povlasteni paketi, zar ne?

“Please, God, Just One More Bubble.”


ATPL-ov ATH je bio nesto preko 3000 kn. Dakle, ni ATPL nije na ATH

ATH je bio prije neki dan, ne vidim veliko odstupanje a sada je samo vrlo blizu.
Nije ni neko mjerilo taj ATH. Samo sam se nadovezao na post.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Sa dobrim dijelom izjave se slažem, ali tko može predvidjeti daljnje kretanje na burzi??? Ja sam već par puta bio mišljenja (a i veći maheri od mene) da će se stvari konsolidirati na tadašnjim razinama pa nisu… Možda si u pravu a možda i nisi!!! (koja filozofska misao) [smiley2][smiley11]

Dođite i hurdite....


Suma sumarum : 1) HT avantura se nije isplatila nikome do sada (govorim o novcima koji su povučeni radi toga) 2) Cijene većine dionica su debelo na ATH, a lova od HT-a još nije ni blizu povratku 3) Kad HT krene, već će sve biti preskupo

Cijene većine dionica su još 10-ak % ispod ATH, (ADRS, INA, ZABA, PBZ, CEBA, LRH, ARNT, ISTT, IGH, MDKA………)

New Report

Close