Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hm, nitko ne komentira ZABA-R-A? Vise nego solidno danas.

ZABA = respect[smiley2]

Heaven or Las Vegas

Odlicno su izgledali HDEL i VDKT, k/p sjajan, djeluju da kao se spremaju za polijetanje [smiley1]

Proučavao sam malo stanja u top 10 jučer i danas, i zaključio da ekipa iz blue chip dionica uglavnom dokupljuje, najbolji primjer je INA. U pitanju su večinom mirovinski i investicijski fondovi.


evo ja ću: 8 milja prometa uz 5,45% rasta je definitivno više nego solidno. juuupiiii ZABA! ali najslađi: 2,3 milje prometa i 6,2% rasta … juupiii Jadroplov!!! [smiley11] (nije neki komentar, al si dah malo oduška)

ZABA ziher … a tek kada uvedu e-zaba brokersku uslugu … idemo na 20.000,00 kn
[smiley2]

(uh što volim drukat)

I love the Smell of Profits in the Morning

Danas ćemo vidjeti što će biti … zanimljivo nadam se …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

Koje igre na JDPL. Stopanje maksimalno. milja kuna prometa i spustanje cijene.

Teška artiljerija po neprijatelju na kupnji (JDPL)

Hell is Empty and all the Devils are Here

TunaSalad:

evo ja ću: 8 milja prometa uz 5,45% rasta je definitivno više nego solidno. juuupiiii ZABA! ali najslađi: 2,3 milje prometa i 6,2% rasta … juupiii Jadroplov!!! [smiley11] (nije neki komentar, al si dah malo oduška)”

ZABA ziher … a tek kada uvedu e-zaba brokersku uslugu … idemo na 20.000,00 kn
[smiley2]

(uh što volim drukat)

Da, da. Vidimo kak je otišla PBZ. U PM. Razljutit ću se i sve prodati.

Otkud sad ljudima novci? Zar nisu sve potrošili na THT? Mislio sam nešto jeftino piknuti a sve mi bježi. Eiga, kabe i Atln imam dovoljno inače bi njih kupio.[smiley3]

Kad nece nitko:
INGR 6 milja prometa, 49500. Za navucene jel.

JDPL preko milju prometa-oko 590-595.

Guram nekako.., jos samo VART da mi krene…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Netko je lijepo pokupio tehniku po asku…. cini se da su pilici izginuli i vraca se stara cijena [smiley1]

Pretpostavka je majka svih zaj***

Pa dobro, Plavi, može li to bolje…….[smiley2]

Pessimism Is Your Friend

New Report

Close