Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne mogu a da ne obratim svima pozornost na VPIK…by signal, dodatni argument je i odnos KP 2,83.
Ocekujem daljni rast dionice koju sam nazalost prodao[smiley14]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

OBAVIJEST !

Poštovani!

Obavještavamo Vas da dana 14. rujna 2006. u razdoblju od 07.30 do 14.30 možda nećemo imati struje zbog rada na električnim vodovima.

Ukoliko se kvar otkloni ranije, informirati ćemo Vas o tome na vrijeme.

Hvala na razumjevanju,

Complete Line d.o.o.

Ma pusti to, vratio se strikan sa torbom na PTKM [smiley2]

nisam baš upućen
šta je ovo sa snba?
i index -9%?

http://whycroatia.blogspot.com/

s obzirom na trenutni omjer k/p ADRS je jos danas na 4500[smiley2][smiley2][smiley2]

Kako je jedan moj prijatelj to lijepo rekao: Bilo je samo pitanje vremena[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Danas nešto skroz slaba trgovina s KABA…. ima li ko kakvih komentara? Jel to zatišje pred buru… [smiley8]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

danas su drugi u središtu pozornosti. Vjerojatno nema drugih posebnih razloga

splitting 6x?
to je sad po staroj cijeni preko 2500 (420 danas x6)?
malo zaletavanje…..

http://whycroatia.blogspot.com/

što su se to danas nakon nekog vremena opet probudili turisti.

većina dionica iz sektora se trgovala i to je većina rasla.

kako to komentirate u odnosu na dosta napisa u novinama i TV da sezona u dosta regija nije uspješnija od lanjske, a negdje je čak bila i gora?

Dva i dva su četri, ali ne uvijek

Hehehe cini se da se ADRIS-ov vjerni kompa ERNT takodjer sprema za lansiranje… [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Al se sora… sto bi reko znanac – Tuku nasi al tuku i njihovi (ili obrnuto?)[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Al se sora… sto bi reko znanac – Tuku nasi al tuku i njihovi (ili obrnuto?)[smiley2]

A jesi li ti na našoj ili njihovoj strani? hi,hi,hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

New Report

Close