Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Odlicno “zgrtanje” na “nevrijednom” KOES i na FNVC[smiley2]
Od danas papam samo KOES, mada mi je drag i KRAS[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Stvarno sam danas ponosan na dioničare DDJH. Nisu se dali navući na prodaju usprkos navlakuši na otvaranju burze. Dobre vjesti i TA ipak su u prednosti.Danas nema slabih ruku i to mi je drago , iako sam i ja pokušavao dokupiti , ali nema veze. Pozdrav !

Na puljanki i tepu su još jače “slabe ručice”?
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

još kako je krenulo meni osobno pbz, pliva, ptkm, fnvc još samo čekam zlar, arnt, jdkm, lvcv, bd62 pa da vidiš kada stari napravi seosku zabavu – svi ste pozvani (bez razgovora o dionicama – čisto pravo narodno)

Elvare želim da ti to sve poraste i da napraviš tu zabavu. Samo jedna stvar me muči. Koliko će biti stari komadi koje ćeš pozvati na zabavu ? Pozdrav !

Jao, sto je lijepo vidjeti Adris na 4 somica! a nisam mislio da ce prije petka… he he he[smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

ADRIS: Adris to Houston, Houston we are ready for lift of, i repeat: Ready for lift of, do you read?
HOUSTON: Copy that ADRS-P-A, we have a go for go for launch, starting countdown sequence

10…9…8…7…6…5…4…3…2… 8000 kn![smiley2][smiley2][smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Bljedoliki da ti nisi Hromi Dabar? Tako je Hromi govorio dok nije izbačen iz orbite, hi, hi, hi

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


ADRIS: Adris to Houston, Houston we are ready for lift of, i repeat: Ready for lift of, do you read?
HOUSTON: Copy that ADRS-P-A, we have a go for go for launch, starting countdown sequence

10…9…8…7…6…5…4…3…2… 8000 kn![smiley2][smiley2][smiley2]

Houston, we have a problem…. Still 4000….[smiley11]

No respect

osim ako nije na 4200, Adris mislim

Da, da. U prvih 13 min. trgovanja već smo na 4200. Gdje je kraj? Samo nebo zna.

tko ima comline imate mozda probleme?

Comline – nema današnjih podataka, sve od jučer

New Report

Close