Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

S izvjescima se moze manipulirati sto se kvartala tice, a pogotovo gradjevinari mogu jedan kvartal imati fiktivno “los”, a zatim isto tako fiktivno “odlican”. Jako je to nezahvalno komentirat….

Uglavnom, mislim da zagadjujemo temu, ako je tema thnk, onda postoji posebna tema…

https://www.youtube.com/watch?v=qp5hxHPlTq8

ARNT, cijena kod preuzimanja može i ispod 515,trenutna 505,[smiley7]

našla se dva jarca na mostu (THNK) i niko ne popušta
K 10105 P 10150
i tako stoji, stoji
ne bih se čudio da i zatvorimo tako…

Heaven or Las Vegas

čini se da na mnogim dionicama počinje stabilna podrška. Ili su se neki okrenuli od ht-a (zbog otezanja s prospektom i sl.) ili smatraju da je tržište dovoljno palo pa da ponovno ima dosta prostora za rast

evo upravo utrpao zadnje novce u dionice !!!! tipovao sam na brodare!!!
nadam se da neću pogriješiti !!!!

još samo da nam Božica Fortuna bude naklonjena !!!!!

[smiley7][smiley7][smiley7]

Four Star General


čini se da na mnogim dionicama počinje stabilna podrška. Ili su se neki okrenuli od ht-a (zbog otezanja s prospektom i sl.) ili smatraju da je tržište dovoljno palo pa da ponovno ima dosta prostora za rast

Slažem se.

odeee IGH niz padinu…
sve brane popuštaju


čini se da na mnogim dionicama počinje stabilna podrška. Ili su se neki okrenuli od ht-a (zbog otezanja s prospektom i sl.) ili smatraju da je tržište dovoljno palo pa da ponovno ima dosta prostora za rast

ili smatraju da neće ostati dovoljno za njih a imaju love… ili mnogi manji igrači smatraju da će cijena HT biti viša nego zele pa optimiziraju uloge…

nema mi druge nego se zae..ti

Potopilo IGH… Doslo do 11.000, bid na 10.850.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Potopilo IGH… Doslo do 11.000, bid na 10.850.

Mazohizam je psihička poremećenost koja rezultira sklonosti osjećanja zadovoljstva prilikom izloženosti fizičkoj boli ili poniženju. Osoba sklona mazohizmu naziva se mazohist.


ili smatraju da neće ostati dovoljno za njih a imaju love… ili mnogi manji igrači smatraju da će cijena HT biti viša nego zele pa optimiziraju uloge…

Ajde radi nešto. Dva građevinara izlistana na Burzi dobila posla svaki 600 – 700 milijuna kuna ti ništa. Čekaš da zadnji tradeaš.

No respect


Mazohizam je psihička poremećenost koja rezultira sklonosti osjećanja zadovoljstva prilikom izloženosti fizičkoj boli ili poniženju. Osoba sklona mazohizmu naziva se mazohist.

fizickoj ili bilo kojem drugom obliku patnje…

recimo uzivati u cigaretama [smiley2][smiley2][smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

New Report

Close