Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

-0,10 crobex, za one koji neznaju. A moje dionice su upravo danas najviše pale. [smiley16]


-0,10 crobex, za one koji neznaju. A moje dionice su upravo danas najviše pale. [smiley16]

Pa koje su to, crni sine? Da nije PBZ jedna od njih?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Na današnji dan portfelj bez Ine 6,50% u minusu[smiley8]

Atln, Kaba i PBz. Ali evo MBTN mi se digao preko 5%.

16.4 prodao PBZ na 1856, više se nisam vraćao…
iskreno nisam se nadao da ću ju gledati na ovim razinama

Heaven or Las Vegas


Atln, Kaba i PBz. Ali evo MBTN mi se digao preko 5%.

Vi se ljutite sto je PBZ pao, ja se ljutim sto sam maknuo nalog sa kupnje prije tjedan-dva… Nitko sretan izgleda. [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Atln, Kaba i PBz. Ali evo MBTN mi se digao preko 5%.

što si prodao cror i đuru


-0,10 crobex, za one koji neznaju. A moje dionice su upravo danas najviše pale. [smiley16]

Ma dobro, vidis da su se prometi malo popravili. Potpomognuti vjerovatno malo visim rasponom cijene za HT nego sto se ocekivalo. Always look at the bright side of life…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Ne radi se o padu cijene dionice PBZ nego o jednoj jedinom kretenu kojega sam pratio od ranog jutra.
Najprije je je stavio nalog od 100 kom na 1880. Onda je čekao neko vrijeme pa, kada ga nitko nije poklopio, počeo je spuštati nalog. Na kraju se zaustavio na 1825 i tu su ga poklopili. Onda je krele stavio novih 100 kom i opet na 1880. Opet ga nisu poklapali pa se opet spustio na 1825. Kada je pred kraj dana vidio da ga nitko neće poklopiti lupio je po bidu.
Tako vam je to kad je svemogući nekima dao novac umjesto mozga. Nadam se da mu ovaj trebao za lijekove.[smiley2]

A sutra će netko još pametniji staviti nalog na 1000,01.[smiley2][smiley2][smiley2]

Pozdrav

http://uk.betastreaming.finance.yahoo.com/q /hp?s=DTE.DE
Ne kuzim se bas u dionice , ali znam da nesto ne stima ako se dionice Deutsche Telecoma prodaju po oko 13E po komadu , dok ce kod nas pocetna cijena biti izmedu 245 – 320kn. Dali mi netko zna ovo objasniti ?
[smiley8]

tenkista:

Atln, Kaba i PBz. Ali evo MBTN mi se digao preko 5%.

što si prodao cror i đuru

Pa đuro mi se digo danas, koliko se sjećam. A Cror je među stabilnijima u ovoj korekciji.

Evo MGMA na 310. Netko to cisti stalno. Hm…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close