Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Od 6. mj. očekujem up ali samo povremeno i kratko se događao.
mogu reči ako od tada gledam da sam lijepo u minusu.
Nisam više optimističan jer 3 mjeseca i pokazatelji za up ruše gotovo svaku dionicu – ma nema tu još ništa od up.
Neću se više opterečivati – nadoknadit ću na THT-u nešto a ostalo u 10. i 11. mjesecu kada bude pravih i kontunuiranih up na mnogim dionicama.

Pojačana aktivnost fondova danas, čiščenje na INGR u nekoliko navrata, ULPL ( 500 komada ), ZABA, kako čujem također i HUPZ i BLJE.
Valjda shvatili da niže od ovoga ne ide.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

rasprodaja ide kraju !

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

izgleda da ide malo odbijanac prema gore. tko hoće prodavati nek se pripremi [smiley1]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Potop na JDOS-u [smiley9][smiley16] Prvo je netko spustio na 8250, a sad su raspalili po 8200 paničari… katastrofa! [smiley7]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Blje,3050kom na kupnji po 270,00.Nekom izgleda svega dosta[smiley1]

Vidi Ingre, Kirbi čisti.
A neki su mislili da će danas pasti , nakon štu su sjele dionice iz dokapitalizacije.
Izgleda da su fondovi samo čekali da se skupi količina na prodaji.
Može li bolje?[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

kako su se fondovi poslagali na kupnju na svim dionicama…očito je da smo dosta padalie..sad možemo samo gore…idemo više…

Corny, 13.09.2007. u 15:56
rasprodaja ide kraju

Nisam bas siguran, bude se jos sljedeci tjedan u shopping…

Dobro je, samo da ne bude gore.

Kaj je PBZ izgorjela? koje su to igre? pa nije valjda da neki fond prodaje zbog HT-a? Slab sam bio prognozer danas osim da će Crobex završit oko 0 i bio bi sasvim blizu da nije PBZ sje….![smiley3]


kako su se fondovi poslagali na kupnju na svim dionicama…očito je da smo dosta padalie..sad možemo samo gore…idemo više…

Mislim da nema ništa od toga prije izlistavanja HT-a…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Kaj je PBZ izgorjela? koje su to igre? pa nije valjda da neki fond prodaje zbog HT-a? Slab sam bio prognozer danas osim da će Crobex završit oko 0 i bio bi sasvim blizu da nije PBZ sje….![smiley3]

Vidi K/P:

PBZ-R-A Vrijeme: 16:05:15
Kupnja
Ukupno ponuda 5
Ukupno dionica 433

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 62
Ukupno dionica 2272

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
1780,00 79
1670,00 7
1000,00 250
857,00 12
115,00 85

1886,99 45
1887,00 5
1889,90 16
1889,99 2
1898,00 12

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close