Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Fnvc ljepo napreduje -5%

na kraju dana ce opet bit 580


Fnvc ljepo napreduje -5%

na kraju dana ce opet bit 580

PRIOPĆENJE ZA JAVNOST: PRODAJA DIONICA HT-a JAVNOM PONUDOM

Zbog iznimnog interesa hrvatske poslovne i investicijske javnosti za prodaju dionica HT-a javnom ponudom Hrvatska agencija za nadzor financijskih usluga (HANFA) obavještava javnost o slijedećem:

1. Dana 16. kolovoza 2007. HANFA je zaprimila Zahtjev za odobrenje objavljivanja podataka prilikom uvrštenja dionica HT-a u prvu kotaciju Zagrebačke burze,

2. Iako su dana 22. kolovoza 2007. na sastanku u HANFI na kojem su bili predstavnici Vlade RH, HT-a, predstavnik globalnog koordinatora JP Morgan-a, te pravni savjetnici, dogovoreni svi ključni datumi u postupku javne ponude dionica HT-a,

3. Iako je HANFA 31. kolovoza 2007. uputila pravnom savjetniku HT-a Zahtjev za dopunu i izmjenu podataka (Prospekta),

4. Iako je u međuvremenu u HANFI održan niz sastanaka s predstavnicima HT-a,

5. Iako će Vlada RH na današnjoj sjednici utvrditi raspon cijene dionice,

HANFI je tek danas 13.09.2007. u 8 sati predan tzv. izmijenjeni i dopunjeni Prospekt koji se tek treba pročitati i provjeriti navedene podatke.

Kako se radi o iznimno obimnom materijalu, a u svrhu ispunjenja ciljeva poslovanja HANFE, Uprava HANFE do daljnjeg odgađa uvrštenje točke o odobrenju Prospekta HT-a na današnju redovnu sjednicu.

Ukoliko stručne službe HANFE tijekom dana utvrde da su podaci iz današnjeg izmijenjenog i dopunjenog Prospekta podobni za objavljivanje Uprava će održati izvanrednu sjednicu u večernjim satima.

S obzirom na sve ranije rokove, naše zajedničke dogovore i sastanke održane s predstavnicima HT-a i njihovim savjetnicima, smatramo kako su za ovakav neprofesionalan i poslovno nekorektan postupak najodgovorniji, uprava HT-a s predsjednikom Ivicom Mudrinićem i predstavnik JP Morgana – glavnog koordinatora i voditelja knjige upisa Marko Delić.

Zbog svega navedenoga žalimo što hrvatskoj poslovnoj i investicijskoj javnosti nećemo objaviti Rješenje o odobrenju Prospekta odmah nakon sjednice HANFE i sjednice Vlade RH na kojoj će biti utvrđen raspon cijene dionice.

Predsjednik Uprave HANFE

Ante Samodol

odgađa se do daljnjeg

SAM PROTIV SVIH


Mislim da će već danas crobex završiti oko 0. Ova s…. kaj se događaju sa HT-om ljude tjera da stalno smanjuju broj paketa.

Oki ako se ova korekcija desava radi tht-a , vecina ce se toga brzo vratiti nazad, samo sta ako se nesto drugo valja iza brda.

najvrednije stvari u životu su besplatne

Kad smo vec kod HANFA-e, sto je sa ponudom za preuzimanje od strane Opatije za LRH? Zaboravilo se? Ne treba?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Na CROS -u K/P 85/55 , nakon dosta vremena , prošlo 41 kom.
Na Zabi kupnja na 10300 , lijepo za vidjeti .
Na ULPL strašilo 471 kom na 4019 kn stoji od jutros , ali nema efekta .
Sve ljepša ova naša burza.


Na CROS -u K/P 85/55 , nakon dosta vremena , prošlo 41 kom.
Na Zabi kupnja na 10300 , lijepo za vidjeti .
Na ULPL strašilo 471 kom na 4019 kn stoji od jutros , ali nema efekta .
Sve ljepša ova naša burza.

Pričekaj da vidiš kako će tek biti lijepa od sredine idućeg tjedna. “Povratak otpisanih” (Crobexa) na razinu iznad 5.000 do kraja mjeseca.

"Ne brojite novac dok još sjedite za stolom."-profesionalni kockar


imam casha, jel mi može netko iskreno reći da li da pričekam još koji dan ili da danas/sutra odradim kupnju? molim Vas za iskrenost

Pa postavi se nisko na kupnju i pričekaj, ako imaš sreče onda če nalog proči danas, a možda tek kroz koji dan. Po mome mišljenju za dobru kupnju je još samo par dana vremena. Nadajmo se[smiley1]

[emo_cool]

CRBX +0.03% 46,67 M kn prometa ….
nije loše .. ali čini se da bi moglo biti i bolje .


CRBX +0.03% 46,67 M kn prometa ….
nije loše .. ali čini se da bi moglo biti i bolje .

A što sam ja ujutro napisao? Da ćemo danas biti oko 0 a sutra up.


Milijun prošao na ULPL na poznatim razinama, 4K.

Očekivao sam ovo malo ranije , ali dobro je i sada. Trenutno 3,643 mil. kn prometa.

Predviđam da će Atln netko počistiti danas do 125 kn, Eig do 130 a Kabu do 350 kn. Baš da vidimo u 4, barem jedno moram pogoditi.

New Report

Close