Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


evo, kako to futurusti vide
Vaš link
[smiley11]

zanimljiva stranica!

The Saint:

Molio bi ako je moguce da mi ( radi mog ternutnog manjka vremena ) tipujete dionice za koje smatrate da bi bili slatki bonboni. Trebalo bi ih biti, jer navodno svi prodaju radi T-HT-a. Hvala na razumijevanju!!!!

Slj. 10ak dana nema slatkih bombona, jedino gorkih.

moji su JDPL, VIRO, LVCV

Milijun prošao na ULPL na poznatim razinama, 4K.

No respect

JDPL na 510. Jesam rekao da ne treba srljati po asku nikada, pa ste mi se čudili

Hell is Empty and all the Devils are Here

prosječan nalog na kupnji INA-e je deset puta veći od prodajnog!

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

bogme i zabu netko skinuo na 10.300 opet. 2.5M.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Fnvc ljepo napreduje -5%


bogme i zabu netko skinuo na 10.300 opet. 2.5M.

jasno kad je dosta povoljna cijena .. : ))
iako ni fondovi vjerojatno nemaju previše keša , za prave prilike izgleda da se uvjek nešto nađe ….

imam casha, jel mi može netko iskreno reći da li da pričekam još koji dan ili da danas/sutra odradim kupnju? molim Vas za iskrenost

Mislim da će već danas crobex završiti oko 0. Ova s…. kaj se događaju sa HT-om ljude tjera da stalno smanjuju broj paketa.


imam casha, jel mi može netko iskreno reći da li da pričekam još koji dan ili da danas/sutra odradim kupnju? molim Vas za iskrenost ..

a gle sve je jako nisko .. ako i bude još koji postak niže .. opet se čini da je sad super povoljna kupnja …
fondovi sigurno neče čekati ekipu da se nakon prodaje paketa THT-a natrag ukrca u fondove po ovim sadašnjim niskim cijenama ..

A sto na INA istrcavaju po 22 paketa stalno? Skuplja se za HT?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close