Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zašto bi kipio. Bolje da me netko razuvjeri da nije ovo točno što sam napisao. Naravno treba tu dodati još da će tek po 30% skuplje ponovo ući ovi koji sad prodaju.
I zašto bi prešao na stranu prodavača. Ja sam na pravoj strani i sasvim sam zadovoljan a za mjesec dana ćemo i vidjeti da sam bio u pravu.[smiley1]

Skupljaj lovu za T-HT, ali po izlistanju na Burzu, kao što ću ja. Pa ako bude jeftino…

No respect

Sto tolki promet na ARNT odjednom?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

koliko nam je mili crobex danas dole??

Zašto bi kipio. Bolje da me netko razuvjeri da nije ovo točno što sam napisao. Naravno treba tu dodati još da će tek po 30% skuplje ponovo ući ovi koji sad prodaju.
I zašto bi prešao na stranu prodavača. Ja sam na pravoj strani i sasvim sam zadovoljan a za mjesec dana ćemo i vidjeti da sam bio u pravu.[smiley1]

da vidiš pada tek kad krenu uplate THT-a…
mnogi su se nadali porastu od 6-7. mj pa još ništa…
i tako do 10. mj. – živi bili pa vidjeli.


Nominala je druga. B veća.
Dobro nominala, ali prava? Isti glasovi, dividenda? Ili?

veća nominala -> veći udio u tem. kapitalu – > veća vrijednost?

inače to sa različitim nominalama je samo zbunjola

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

CROBEX -0.51 4 667.83

koja je donja granica crobexa prema mišljenju dragih kolega prije nego se otkotrlja kamenčić zvan T-HT?
Ja mislim da bi sredinom idućeg tjedna mogli taknuti 4500,00 bodova pa onda oporavak,al ne tako brz i ekspresan kako priželjkujemo.

Ja kao optimist mislim da nema šanse ispod 4600[smiley2]

evo, kako to futurusti vide
Vaš link
[smiley11]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

deimos:

Nominala je druga. B veća.
Dobro nominala, ali prava? Isti glasovi, dividenda? Ili?”

veća nominala -> veći udio u tem. kapitalu – > veća vrijednost?

inače to sa različitim nominalama je samo zbunjola

Onda ces ti objasnit kolegi plavom da dionice ingre koje je dobio dokapitalizacijom ne vrijede nista jer nemaju nominalnu vrijednost [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Molio bi ako je moguce da mi ( radi mog ternutnog manjka vremena ) tipujete dionice za koje smatrate da bi bili slatki bonboni. Trebalo bi ih biti, jer navodno svi prodaju radi T-HT-a. Hvala na razumijevanju!!!!


Molio bi ako je moguce da mi ( radi mog ternutnog manjka vremena ) tipujete dionice za koje smatrate da bi bili slatki bonboni. Trebalo bi ih biti, jer navodno svi prodaju radi T-HT-a. Hvala na razumijevanju!!!!

Slj. 10ak dana nema slatkih bombona, jedino gorkih.

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close