Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


beholder: ” … i SDP na četiri godine [smiley8] ” Moze li gore?

uvijek može gore,samo što još nismo doživili pa ne vjerujemo…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


beholder: ” … i SDP na četiri godine [smiley8] ” Moze li gore?
beholder, 12.09.2007. u 13:36

kako bi apoksi rekao…ovi na kupnji su vam jedini prijatelji…i svakim ih je danom sve manje i manje [smiley2][smiley2]



beholder: ” … i SDP na četiri godine [smiley8] ” Moze li gore?
budd, 12.09.2007. u 13:40

kako bi apoksi rekao…ovi na kupnji su vam jedini prijatelji…i svakim ih je danom sve manje i manje [smiley2][smiley2]

Negdje ih uopće više nema.

RIB

Hell is Empty and all the Devils are Here

Da nazivaju, svi me nazivaju samo sto ja svima kazem da je rizik i da moze biti svasta i da ne preporucam zbog DTk.
Uglavnom serem da mi bude paket 38,000 a ne 20,000.

Pa vi drugima govorite da je to super….
Dajte malo razmislite prije nego sto ljude navucete na THT jer sebi tako smanjujete pakete..

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

Tako je. Treba izbjegavati HT u širokom luku. Ja svima govorim da će to biti pušiona većih razmjera. Evo, čak ću i potpis promijeniti

Hell is Empty and all the Devils are Here

Fondovi se redom tako lijepo crvene..da će nakon ovog cirkusa biti povuci …potegni ako hoće još mušterija upecat ….pogotovo ako IPO bude uspješan

][smiley2]


Da nazivaju, svi me nazivaju samo sto ja svima kazem da je rizik i da moze biti svasta i da ne preporucam zbog DTk. Uglavnom serem da mi bude paket 38,000 a ne 20,000. Pa vi drugima govorite da je to super…. Dajte malo razmislite prije nego sto ljude navucete na THT jer sebi tako smanjujete pakete..

serem i ja, ali nepali …

iako, mislim da 50% njih kada bude trebalo uplatiti ili dignuti kredit – jednostavno će odustati …

I love the Smell of Profits in the Morning


Da nazivaju, svi me nazivaju samo sto ja svima kazem da je rizik i da moze biti svasta i da ne preporucam zbog DTk. Uglavnom serem da mi bude paket 38,000 a ne 20,000. Pa vi drugima govorite da je to super…. Dajte malo razmislite prije nego sto ljude navucete na THT jer sebi tako smanjujete pakete..

Sto vise pokupe mali, to ce manje dobiti fondovi pa im nece preostati nista drugo nego dizati cijenu do neba,
ako se zele dokopati kolicine – a znamo da zele. [smiley2]
Zato samo nagovarajte, ali ne previse – slazem se da bi 20k svima bilo premalo [smiley10]

serem i ja, ali nepali …

iako, mislim da 50% njih kada bude trebalo uplatiti ili dignuti kredit – jednostavno će odustati …


Ma po ovome sta sam ja danas vido u bankama ,cisto sumljam da ce odustati.
Djelatnici zatrpani zahtjevima za kredite .

najvrednije stvari u životu su besplatne

A nitko mi ne komentira moju Vabicu,malo po malo 500 000 prošlo po prodaji..

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ma treba ih nagovarati, što će više ljudi ući u ht, to će više para otići u druge dionice i rasti će CROBEX, što nam je valjda svima cilj


Sto vise pokupe mali, to ce manje dobiti fondovi pa im nece preostati nista drugo nego dizati cijenu do neba,
ako se zele dokopati kolicine – a znamo da zele. [smiley2]
Zato samo nagovarajte, ali ne previse – slazem se da bi 20k svima bilo premalo [smiley10]

Samo vodite racuna da oni koji ce kupovat HT od malih isto tako racunaju da ce zaradit. To je novac od ljudi koji su isto dosli zaraditi, a ne vama ga pokloniti. [smiley1]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close