Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uostalom, ne kuzim kako se netko uopce doveo u situaciju da mora sad prodavat zbog HT-a.A krajem 5. mjeseca je bilo jasno da se trend okrece i da HT nece tu pomoc. Pa vrijednost IPO-a je skoro 5 mlrd kn.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

to se i ja čudim.
inače, jel bi se isplatilo otvorit privatni margin-call-centar? jel bi bilo tu para? [smiley11]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch


to se i ja čudim. inače, jel bi se isplatilo otvorit privatni margin-call-centar? jel bi bilo tu para? [smiley11]

čovječe, ljudi me po ulici zaustavljaju, po firmi babe od 60 godina poludile, kumovi … majko mila … više bi zaradio dajući savjete nego da kupim 10 paketa
[smiley8]

I love the Smell of Profits in the Morning

Treba s nekim tko ima sve ispite otvoriti brokersku kuću i to samo za prodaju HT-a……. Proći će na kraju preko 200 000 paketa..[smiley11]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


čovječe, ljudi me po ulici zaustavljaju, po firmi babe od 60 godina poludile, kumovi … majko mila … više bi zaradio dajući savjete nego da kupim 10 paketa [smiley8]

Aha i mene danas nazvali dva frenda s upitima. Jucer jedan. Svi poludjeli bas.

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]


čovječe, ljudi me po ulici zaustavljaju, po firmi babe od 60 godina poludile, kumovi … majko mila … više bi zaradio dajući savjete nego da kupim 10 paketa
[smiley8]

Deja vu.

No respect

TunaSalad:

to se i ja čudim. inače, jel bi se isplatilo otvorit privatni margin-call-centar? jel bi bilo tu para? [smiley11]”

čovječe, ljudi me po ulici zaustavljaju, po firmi babe od 60 godina poludile, kumovi … majko mila … više bi zaradio dajući savjete nego da kupim 10 paketa
[smiley8]

Samo se nadam da su gospoda Polancec i Sanader dobro izracunali sve u svezi ovog IPO-a. Nedo bog da ne bude kako ljudi ocekuju. Doci ce nam medo na 5 godina…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


, po firmi babe od 60 godina poludile.. … majko mila …

Faaaazaaaneeeee,ne dovodi se u napast…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


” Samo se nadam da su gospoda Polancec i Sanader dobro izracunali sve u svezi ovog IPO-a. Nedo bog da ne bude kako ljudi ocekuju. Doci ce nam medo na 5 godina…

Briga me,tužiti ću Čačića,rekao je da će kupiti i da samo nesposobna Vlada može zeznut IPO pred izbore…[smiley2]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


fazan: ” , po firmi babe od 60 godina poludile.. … majko mila … ” Faaaazaaaneeeee,ne dovodi se u napast…

iš sotono …[smiley2][smiley2][smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


fazan: ” TunaSalad: ” to se i ja čudim. inače, jel bi se isplatilo otvorit privatni margin-call-centar? jel bi bilo tu para? [smiley11]” čovječe, ljudi me po ulici zaustavljaju, po firmi babe od 60 godina poludile, kumovi … majko mila … više bi zaradio dajući savjete nego da kupim 10 paketa [smiley8] ” Samo se nadam da su gospoda Polancec i Sanader dobro izracunali sve u svezi ovog IPO-a. Nedo bog da ne bude kako ljudi ocekuju. Doci ce nam medo na 5 godina…
beholder, 12.09.2007. u 13:28

i SDP na četiri godine [smiley8]



i SDP na četiri godine [smiley8]

Moze li gore?

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close