Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jesu li jadniji oni koji prodaju na ovim razinama ili ja kojemu mi ruše cijene? Jedino sam gotovo siguran da ovi koji sad kupuju nisu jadni.[smiley3]


Jesu li jadniji oni koji prodaju na ovim razinama ili ja kojemu mi ruše cijene? Jedino sam gotovo siguran da ovi koji sad kupuju nisu jadni.[smiley3]

ha jadni mi koji nemožemo dokupiti na razprodaji [smiley16][smiley16]

Kako se ovo odigrava 20% minusa prosječno nam zagarantirano,osim ovima šta stalno zarađuju[smiley1]

pa tu na forumu svi zarađuju ko ludi…čuj ja neznam kaj kupuju..ali dok ltam prinose ..pa toga nigdje nema….a i za one koji stoje na bidu…njima je IPO cjelog tržišta a nekima samo IPO HT..baš me zanima tko će proči bolje…

Stvarno kad i koliko su kupovali ovi koji sad trže? Jasno mi je za dionice koje su u zadnje vrijeme rasle kao žitnjak, mlinar, Tisak, brodari, luke, ali ostali?

Mislim da kad se odvrti cijela priča oko HT-a da će rezultat biti neriješen[smiley7]

ćelavac je izgubio svaki kompas, čitajući njegove izjave imam osjećaj da ova budala ( moram ga tako nazvati)
živi u nekom drugom svijetu.
Mislim da bilo koji kandidat za premijera u bilo kojoj državi na svijetu ne smije davati ovakve izjave,jer u protivnom da se ovakva izjava desila u Njemačkoj EU bi propao drugi dan.
Crvenilu danas je i on dijelom kriv, njegov antagonizam prema ulagačima se osjeća a i vidi.
Treba glasati za stabilnost jer ovaj nas vodi u crvenu revoluciju ni on ne zna kamo
[smiley9]

Glasnogovornik IGH na neodređeno


Stvarno kad i koliko su kupovali ovi koji sad trže? Jasno mi je za dionice koje su u zadnje vrijeme rasle kao žitnjak, mlinar, Tisak, brodari, luke, ali ostali?

pa dovoljno da su kupili samo par mjeseci (pola godine) ranije i eto ti tko prodaje a zarađuje.
samo pitanje je kakva je to zarada ako za recimo kratko vrijeme opet poraste…
vjerovatno neki misle trejdati a neki miran san dok pada – sve u svemu uvijek nas ima sa mnogo razloga…

ps. – ja ne dam i da me tuku a posebno LEDO na kojeg sam malo više usmjeren u zadnje vrijeme [smiley1]

Gospodo, skromni su ovo prometi da bi imali razloga za brigu. Nekoliko poluozbiljnih drhtavaca na prodaji nisu i ne mogu biti problem. Uostalom, kada govorimo o današnjem prometu, da se 10tak forumaša odluči na ozbiljniji izlazak debelo bi premašili ovaj današnji promet.
Treba se malo strpiti do 10 mjeseca, ne prodavati, eventualno nešto dokupiti, i onda slijedi topla i ugodna zima u “zelenom”!
A što se tiče Jurčića, verujem kako u Hrvatskoj ima dovoljno moćnih interesnih grupa da njegova idiotska ideja ne zaživi, i to barem daljnje dvije godine. Mnogima od nas dovoljno.

NEVOLJA JE PRILIKA ZA HRABROST![color=blue][/color]


Stvarno kad i koliko su kupovali ovi koji sad trže? Jasno mi je za dionice koje su u zadnje vrijeme rasle kao žitnjak, mlinar, Tisak, brodari, luke, ali ostali?

Prodaju oni koji misle da ce im negdje drugdje taj novac donjeti vise.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Crobex danas -1,38%, ja samo -1,19%[smiley3]

Pobijedio sam crobex i u petak i danas[smiley13]

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


Crobex danas -1,38%, ja samo -1,19%[smiley3]
Pobijedio sam crobex i u petak i danas[smiley13]

Ja sam danas -0.7%. Od ATH me dijeli 3%, a od sredine svibnja na ovamo, šijem Crobex za oko 15-20%.

On je od sredine svibnja pao za oko 10%, a ja ojačao oko 10% na ATH (dan objave dokapa ULPL), i sad zadnjih dana pao za 3%.

No respect

New Report

Close