Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


deimos: ” SLK: ” damir cash: ” Jel OK moja prognoza da ce sa gradnjom nizinske pruge za Rijeku naglo porasti dionice Luke Rijeka? ” Već je odradila tu prugu. ” 2-3 puta [smiley2]” Po mojim izračunima odradila je jedno 32-34 puta tu prugu.

Niste u pravu kolega plavi. Nizinska pruga za Rijeku imati će 32-34 kolosijeka tako da je cijena dionice ok. [smiley1]


plavi: ” deimos: ” SLK: ” damir cash: ” Jel OK moja prognoza da ce sa gradnjom nizinske pruge za Rijeku naglo porasti dionice Luke Rijeka? ” Već je odradila tu prugu. ” 2-3 puta [smiley2]” Po mojim izračunima odradila je jedno 32-34 puta tu prugu. ” Niste u pravu kolega plavi. Nizinska pruga za Rijeku imati će 32-34 kolosijeka tako da je cijena dionice ok. [smiley1]

Najbolje da onda naprave niveliranje pruge, tako da stane u prostor kojim će iči.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Vidim INGRA je i danas u plusu, a još ne znamo tko je kupio 1214 dionice. Što uopće znači otpustili dionice. Ima li uopće razlike u tom izrazu od prodali.

Tuku djuru… Strasno.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

dokle su ga stukli?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


dokle su ga stukli?

Na 210.01

Btw, DDJH trenutno -6,66 a Crobex -0,66.

No respect


dokle su ga stukli?

Do 210. Opći potop. Sve je Jurčić s.ebo

Hell is Empty and all the Devils are Here


dokle su ga stukli?

Do 210,01. Ima jos 500 kom na 210 od vecih naloga u prvih 5, a nakon toga, tko zna. Free fall.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Na koliko bude sidro ovaj puta? Zadnji puta je bilo 217

Hell is Empty and all the Devils are Here

Prepolovio ovaj nalog na 210. Sad se spustio sa dijelom na 205…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Čak ga više ni ne brane

Hell is Empty and all the Devils are Here

super24:

dokle su ga stukli?

Do 210. Opći potop. Sve je Jurčić s.ebo

Kako misliš Jurčić đuru je s.ebo Polančec

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close