Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sve u svemu promet nikad manji a broj dionica kojima se trgovalo velik sa sitnim transakcijama.
Što se može svi čekamo na bidu da netko uvali.
Osim rijetkih izuzetaka koje se skida s aska ako se dovoljno približe.
Hoće li tako i iduća 3 tjedna?

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Burza se lagano spušta namalim prometima,što nam ukazuje da slijedećih par tjedana možemo očekivati pad na malim prometima..

PS. Moje mišljenje ne mora biti ispravno…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

OT: mmstanic, jesi ti živ? pa gledam da vas cijeli dan pegla nevrijeme. [smiley10]

No respect

Trgovanje danas kao i vrijeme u ZG: sivo i otuzno

Sivo i otuzno je već 4 mjeseca

Hell is Empty and all the Devils are Here


Sivo i otuzno je već 4 mjeseca

I to kaj velis. Bitno da su neki trubili “ma kakva korekcija”


I to kaj velis. Bitno da su neki trubili “ma kakva korekcija”

Cek da vidis slijedecih 10-tak dana….

skype - ivek1234

mozda sljedeci tjedan jos nekako a onda nikako do usudio bi se reci atlantica ili veterine koja ce u 11mj


mozda sljedeci tjedan jos nekako a onda nikako do usudio bi se reci atlantica ili veterine koja ce u 11mj

Ma daj kakva veterina, pa ne isplati se kupovati baš sve što dođe na burzu. Vidjeli smo Atln, Cror, Jadransko, Nexe, Euroherc, FMPS…..ništ se nije isplatilo ispočetka kupovati. Atlantik će isto biti sitniš a i skup.


Burza se lagano spušta namalim prometima,što nam ukazuje da slijedećih par tjedana možemo očekivati pad na malim prometima..

PS. Moje mišljenje ne mora biti ispravno…

Ali mi se cini da ti je misljenje ipak ispravno.

skype - ivek1234

Do htea ništa a poslije ćemo vidit. UP ili DOWN?

Stagflacija je svemu kriva

Da, katastrofa od prometa. Tu i tamo koji “zombi” efekt, ali nista. Kupujem i prodajem sa marginom od 2-3%, neakd +, nekad – .U principu hranim brokera. [smiley16]

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

New Report

Close